Sirena Thessalonike

DeletedUser14553

Guest
esti asa de frumoasa incat nu iti pot spune cat esti de frumoasa pt ca nu team vazut niciodata =]]]
 

DeletedUser13037

Guest
Dar care-i treaba cu aceasta sirena :)))? Ma gandeam ca poate e un event ceva, sau e doar asa ca o ''urare'' intre noi de ziua indragostitilor :)))?
 

DeletedUser

Guest
Ai ochii ca cafeaua, dar te freci in c*r ca nessul..
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser13911

Guest
Capitane,i-ai umplut cana baiatului cu ness,tot ii era pofta:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Ar fi trucaj doar daca s-ar apuca sa frece ness-ul..hahahah:D

- - - Actualizat - - -

cam misogini astia, de parca numai masculii joaca Grepo X(
uite ca eu nu i-as face o declaratie sirenei ce seamana mai mult cu Conchita Wurst :D

Acum sincer draga ana,ce te face sa crezi ca noi i-am face...nostim ar fi daca i-ai face .hahahahah
 

DeletedUser13037

Guest
Nu radeti si nu subestimati fetele ca va garantez ca sunt destule care joaca mai bine ca mine sau ca voi :)))). Mai ales in pragul acestei zile, sa nu va tranteasca nava vreo gagica :p.
 

DeletedUser7210

Guest
Nu radeti si nu subestimati fetele ca va garantez ca sunt destule care joaca mai bine ca mine sau ca voi :)))). Mai ales in pragul acestei zile, sa nu va tranteasca nava vreo gagica :p.

Bine punctat:D cea mai buna jucatoare pe care o stiu rodica73 :D
 

DeletedUser

Guest
Cine e fetita bondar? :D
[video=youtube;pcY7b3w7MFg]https://www.youtube.com/watch?v=pcY7b3w7MFg[/video]
 

DeletedUser5815

Guest
eu oi fi batuta in cap, de nu pricep care e tema concursului...
sa faci declaratii de dragoste unei entitati cu care n-ai avut nici o tangenta pana acum? cine puii mei e sirena asta si ce vrea de la noi?!
eu cred ca ati fumat ceva interzis, altfel nu-mi explic cum ati ajuns la concursul asta
 

DeletedUser10318

Guest
eu oi fi batuta in cap, de nu pricep care e tema concursului...
sa faci declaratii de dragoste unei entitati cu care n-ai avut nici o tangenta pana acum? cine puii mei e sirena asta si ce vrea de la noi?!
eu cred ca ati fumat ceva interzis, altfel nu-mi explic cum ati ajuns la concursul asta

Nu este concurs si nu trebuie facuta nicio declaratie. Va aparea pe joc in data de 14 (ca un icon, probabil jos in dreapta) si va da diferite cadouri (iteme, vraji etc, de care va puteti folosi)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus