Sigma regandeste strategia!

DeletedUser

Guest
Da , inevitabilul s-a produs ! Cand toata lumea era consolata ca lumea Epsilon se inchide , cand multi din noi isi puneau terifianta intrebare : " Eu ce-o sa fac de-acum incolo cand deschid PC-ul? " cineva ( nu dau nume ca se stiu ei) au venit cu ideea : hai pe Sigma ca doar e sistem tot cu revolta si viteza apropiata de epsi.....! De aici pana la a reintregi o armata de 32 de jucatori ( in crestere), toti membrii in marea majoritate a Preto Epsilon , dar si cu buni prieteni de la Daci si nu numai , a fost un singur pas.
Cu alte cuvinte , ne-am luat elan spre a cuceri noi orizonturi , cei drept cu o viteza mai mica si cu o ora post Epsilon pana la bonus, insa nu e problema , ne adaptam din mers.
Deocamdata , cei din top 1000 sa ne faca nevazuti pe harta lor, suntem mici , multi si persevereti.
Daca o mai tine inca un an de zile lumea , noi avem target top50 sau mai sus.
Stiu stiu...s-a ajuns deja la 100 de orase/player si 4 luni pana la inceperea "minunatiilor".
100 de orase se cuceresc in 6 luni de zile , pesimist fiind in aproximare, asta daca nu ai echipa insa jucand 3 ani aproape in cea mai buna alianta de pe serverele romanesti, PreToRieNii, care a doborat clasamentele la orice categorie , nu o sa fie foarte greu.

Asadar si prin urmare , dragi colegi va doresc spor la joaca!
"Succesuri" de pe acum Lupilor Albi in finalizarea minunilor!
 

DeletedUser9489

Guest
Felicitari ca va anunanti la 9 luni dupa lansarea lumii Sigma. Prin ce ocean va gasesc?
 

DeletedUser3391

Guest
Salutare,
A fost o nastere foarte grea venirea pe aceasta lume. Precum spunea si colegul de lume de mai sus, fernandocolunga, cu 9 luni intarziere insa nu se putea rezista insistentele colegilor. Cine si ce strategie va schimba sau nu...ramane de vazut, stiu doar ca nu am venit sa joc Farmville (nu ca nu as fi familiarizat). Vedem intr-un an cati din Batmanii de azi mai joaca.
 

DeletedUser9489

Guest
Agruin, eu te-as intreba daca Sigma va mai fi deschisa peste un an.
Si inca ceva.... familia Preto de pe Epsilon e una din academiile Guevarei? Ca nu am inteles
Intre timp v-am gasit prin O47.
Nu va temeti, peste o luna poate ajungeti sa incepeti un razboi cu familiile Ordre du Temple sau Blue Lions pentru dominatia oceanului 47. Pariez pe voi ca la 1 noiembrie, veti avea un loc 2 pe O47.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3391

Guest
@sparta, ma bucur sa aud de tine. E o incurcatura la care inca nu am solutie.
@fernandocolunga
Suntem niste bieti mosnegi intrati in pensie, retrasi pe aceasta lume datorita inchiderii azilului de batrani. Ce zici? O fi adevarat? Referitor la intrebarea ta: eu as dori sa fiu academician insa nu ma lasa veninosu si hell. Ce sa fac, sunt oameni rai:)
 

DeletedUser

Guest
Agruin, eu te-as intreba daca Sigma va mai fi deschisa peste un an.
Si inca ceva.... familia Preto de pe Epsilon e una din academiile Guevarei? Ca nu am inteles
Intre timp v-am gasit prin O47.
Nu va temeti, peste o luna poate ajungeti sa incepeti un razboi cu familiile Ordre du Temple sau Blue Lions pentru dominatia oceanului 47. Pariez pe voi ca la 1 noiembrie, veti avea un loc 2 pe O47.


Din ce stiu eu, familia Preto nu a fost academia nimanui.
Noi am facut cateva academii pe care ulteriori le-am scos din circuit pe sistemul, daca o alianata de formata din 70 oameni, ei bine aia suntem...nu avem nevoie de 2-3 academii sa supravietuim sau sa jucam.

Toata lumea are avans 9 luni, sper sa mai prindem si noi ceva din lumea asta.Sa nu o inchida prematur ca si pe celelalte...

Toate cele bune!
 

DeletedUser2795

Guest
Oameni buni am avut si eu niste probleme,acum sunt ca si nou
Ajutati-ma nu ma lasati cu ochii-n soare
Stiti foarte bine ca am pedigree 100% pretorian
 

DeletedUser2795

Guest
Stie Agruin unde bat
Nu vreau sa etalez aici toata treaba
 

DeletedUser9489

Guest
Sa speram ca se va vedea si evolutia voastra, momentan sunteti pe 10 in marea 47.
 

DeletedUser

Guest
Fernando , nu cred ca e cazul sa ne intocmesti clasamente, le putem citi si noi!
 

DeletedUser9489

Guest
Felicitari, dar am observat ca puteti citi (si scrie, si folosi preparatorul de mesaje grepostats!) de cand trimitea Folin mesaje ca avea nevoie de resurse in CLA si ALA.
Intre timp, vad ca ocupati locul 6 pe O47.
 

DeletedUser3391

Guest
@fernando,
te uiti pe clasamentul gresit. In cel care conteaza cu adevarat noi suntem, ACUM, pe locul 98.
Cu privire la colegul Folin...cei care il cunosc nu au fost mirati de acel global.
Cu privire la scris si citit, mda, putea lipsi din mesaj aceasta remarca acida.
 

DeletedUser9489

Guest
@ agruin
Ma uit pe clasamentul de pe marea 47, unde stiu ca majoritatea dintre voi va situati.
 
Sus