Si zeii se mai cearta.....

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

DeletedUser5815

Guest
si finalul...dupa ceva timp ce-i drept

dupa ala umblu de azi dimineata ... nici macar eu nu stiu unde e .... chiar daca nu particip, il caut asa, de distractie :D
unde era? zi-mi la ureche, pls :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Cititi cu atentie anuntul concursului.

Link-urile cu postările ce conţin simbolurile pierdute vor fi trimise pe adresa concurs@echipa.grepolis.ro
Concursul va cere sa gasiti locatia simbolului respectiv.
Cei care au trimis doar imaginile va rog reveniti printr-un nou e-mail cu link-urile postarilor .

Raspunsul meu dintr-o postarea anterioara este pentru un concurent/concurenta care mi-a scris ca un anumit simbol se afla intr-un anumit loc fara a-mi da link-ul respectiv

- - - Updated - - -

au trimis 3 deja?
ca sa stiu daca mai are rost sa trimit si eu
cand trimitem, trimitem de pe adresa pe care e inregistrat contu?


Alegerea cîştigătorului se face prin random.org
Oricine poate cistiga
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Le-am gasit si eu pe toate azi dimineata :)
Le-as fi gasit de ieri, dar devenisem lenesa la un moment dat :(
 

DeletedUser8418

Guest
eu leam trimis :D sper sa castig,la cat timp am cautat,as dori ca pe viitor sa se faca concursuri diferite,nu numai sa cauti obiecate pe forum
 

DeletedUser

Guest
eu leam trimis :D sper sa castig,la cat timp am cautat,as dori ca pe viitor sa se faca concursuri diferite,nu numai sa cauti obiecate pe forum

speri sa castigi ce? nu poti sa-ti iei nici o guma de mestecat cu premiul =))) si totusi o guma costa doar 30 bani si daca ai noroc poti s-o cumperi cu 25 bani :)))

PS:cine ti-a dat link-urile?>)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pfff nici acum n-am castigat :((( dar n-am castigat pentru ca n-am vrut,doar nu renuntam eu la ursul meu pedofil pentru un avatar personalizat :D
 

DeletedUser8418

Guest
sterge postarea de aicia,sunt alte topicuri deschise pt astfel de probleme
 
Sus