Setare lume de joc

RAGNARAR.

Stie Tot
Viteza joc: 1
Viteza unitati: 1
Tip sfarsit de joc: Olimp
Sistem cucerire: Vechi (asediu)
Bonus de noapte: 00.00-12.00
Alianta: 50
Timpul de infiintare a orasului: 12
Timpul de cucerire a orasului: 12
Moral: Da
 

PreotuOrtodox

Membru activ
Viteza joc: 1
Viteza unitati: 1
Tip sfarsit de joc: Olimp
Sistem cucerire: Vechi (asediu)
Bonus de noapte: 00.00-12.00
Alianta: 50
Timpul de infiintare a orasului: 12
Timpul de cucerire a orasului: 12
Moral: Da
 

IndeedWise

Membru
Viteza joc: 1
Viteza unitati: 1
Tip sfarsit de joc: Olimp
Sistem cucerire: Vechi (asediu)
Bonus de noapte: 00.00-12.00
Alianta: 50
Timpul de infiintare a orasului: 12
Timpul de cucerire a orasului: 12
Moral: Da

Chiar ar fi interesanta o astfel de lume...
 
Viteza joc: 2
Viteza unitati: 3
Tip sfarsit de joc: Minuni
Sistem cucerire: Nou
Bonus de noapte: 00:00 - 08:00
Alianta: 50 membri
Timpul de infiintare a orasului: 12
Timpul de cucerire a orasului: 10
Moral: Nu
 

colinw

Membru activ
revola ..e dusa ...intra doar inhaitatii care au cules in timp tot.....nu are rost sa se bage asa ceva !!!!rebuie ceva unde sa se joace echilibrat o lume cu asediu rapida...asta cred ca urmeaza...ce va.ti plicisit pe de lumea trecuta:)))ai ramas singuri sau ce:)).despartitiva sa se joace grepolis
 

RAGNARAR.

Stie Tot
revola ..e dusa ...intra doar inhaitatii care au cules in timp tot.....nu are rost sa se bage asa ceva !!!!rebuie ceva unde sa se joace echilibrat o lume cu asediu rapida...asta cred ca urmeaza...ce va.ti plicisit pe de lumea recuta:)))ai ramas singuri sau ce:)).despartitiva sa se joace grepolis
Aici ai dreptate daca s ar forma din nou clanu lupilor albi(mopmop) , ghost squad (spartacus) si deathrow (tavi) si stiu ca se poate acest lucru revolta ar reinvia , pana atunci vor fi doar lumi moarte din pacate si jucatori care vor renunta la joc pana nu se va mai putea face nimic .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Tot aici mai e si bandu si fear care cred ca ar merge mai bine pe drumuri separate .

Competitivitate asta ar trebuii la revolta in viitor .

Daca se joaca ca pana acum toate marile aliante intr una vs cei slabi e degeaba .
 

colinw

Membru activ
da ...am jucat pe ny..nu la lupi in demoskratos lume echilibrata....dupa au ma.i fost lumi echilibrate....dar acum sunt toti in una ...cei bun acolo e:))
 

Stewie Griffin

Stie Tot
sunt atatia oameni din cla care s au lasat in timp.. cred ca daca s-ar face o lume cu viteza mica, atunci ar intra, dar asa, viteze mari, nu cred si daca ar da strigare chiar tiberiu, atunci s-a dus ratacirea lupilor.... luptele dintre cla si ghost, cu deathrow, legendare, pe vremea cand nu era asa de puternic cardul;)
 

Facsafiebine1

Membru activ
sunt atatia oameni din cla care s au lasat in timp.. cred ca daca s-ar face o lume cu viteza mica, atunci ar intra, dar asa, viteze mari, nu cred si daca ar da strigare chiar tiberiu, atunci s-a dus ratacirea lupilor.... luptele dintre cla si ghost, cu deathrow, legendare, pe vremea cand nu era asa de puternic cardul;)
:))
 

Axel74

Membru activ
Aici ai dreptate daca s ar forma din nou clanu lupilor albi(mopmop) , ghost squad (spartacus) si deathrow (tavi) si stiu ca se poate acest lucru revolta ar reinvia , pana atunci vor fi doar lumi moarte din pacate si jucatori care vor renunta la joc pana nu se va mai putea face nimic .
Hai cu gașca pe revolta, e destul de interesant modul de joc
 

Legolas

Membru
Viteza joc: 4
Viteza unitati: 5
Tip sfarsit de joc: Olimp
Sistem cucerire: vechi
Bonus de noapte: 23:00-07:00
Alianta: 50 membri
Timpul de infiintare a orasului: 8
Timpul de cucerire a orasului: 8
Moral: Nu
 
Sus