Sectiunii forum

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut am si eu o intrebare cum pot sa fac noi sectiunii in forumul de la alinta. Am dreptul da nu stiu cum.
 

DeletedUser598

Guest
Salut am si eu o intrebare cum pot sa fac noi sectiunii in forumul de la alinta. Am dreptul da nu stiu cum.

Ha ha.. :D
pai dai click pe "forumul aliantei",apoi jos,in stinga trebuie sa fie 2 asa zise butoane: Subiect nou,si CHestionar nou.
Alegi ce-ti trebuie si foc in gaura... ;)
 

DeletedUser

Guest
NNerZZuuLL,nu ai inteles intrebarea.El intreaba cum se pot deschide sectiuni noi,nu topicuri noi.
 

DeletedUser598

Guest
NNerZZuuLL,nu ai inteles intrebarea.El intreaba cum se pot deschide sectiuni noi,nu topicuri noi.

Aha,da man..sorry! AM citit repede...
Pai sectiuni asa:
DUpa ce dai click pe forum alianta,in partea dreapta este "Administrarea forumului". Dai click si acolo deacu totul o sa intelegi. Dar,trebuie sa ai treptul. Tu scrii ca ai,dar....vezi,poate ai cu totul alt drept!
 

DeletedUser

Guest
Nu imi apare dreptul de ADMINISTRARE ci doar functii. Am drept de moderator pe forum. Ce drept imi trebuie?
 

DeletedUser598

Guest
Nu imi apare dreptul de ADMINISTRARE ci doar functii. Am drept de moderator pe forum. Ce drept imi trebuie?

Uite ce iti trebuie sa-ti apara in dreapta jos:
e87e05e159b5.jpg


Tu insa nu detii de acest drept.
NU sunt la curent de ce drepturi ai nevoie,dar daca nu ma insel,trebuie dreptul de "LIDER".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus