Sectiune si Moderator lumea PI.

DeletedUser

Guest
Stiu ca suna aiurea , si ca este cam devreme , dar ar trebui facut un forum pentru lumea PI , deoarece multi cauta alianta si nu multi se anunta .. asa ca cei care se anunta o sa scrie si coordonatele iar jucatorii isi vor face o impresie "50/50" cam unde ar trebui sa mearga fiecare.
As dori sa fie un moderator care NU AGREEAZA un SPAM INUTIL , cel care se face mai pe toate lumile ..
nu vreau sa mai vad cum intr-o zi se fac 5 pagini de spam aprost ..
 

DeletedUser6817

Guest
Pro! Foarte buna idee Minov.

Doresc si eu sa vad ce aliante isi fac aparitia si probabil cum va fi o lume cu revolta, vor venii si jucatori de pe Delta, poate chiar si anumiti "veterani" care sau lasat demult. Cine stie, poate ii vedem pe Centurioni sau chiar pe cei din Lords Of Eternity..
Putem sa ne asteptam la orice, de exemplu cum a aparut din nou New Life pe omicron.
 

DeletedUser

Guest
Pro! Foarte buna idee Minov.

Doresc si eu sa vad ce aliante isi fac aparitia si probabil cum va fi o lume cu revolta, vor venii si jucatori de pe Delta, poate chiar si anumiti "veterani" care sau lasat demult. Cine stie, poate ii vedem pe Centurioni sau chiar pe cei din Lords Of Eternity..
Putem sa ne asteptam la orice, de exemplu cum a aparut din nou New Life pe omicron.
Mersi . Sper si eu sa fie o lume cu kalubestialu , ncd si compania .. pe cei din lords nu prea ii stiu , dar am auzit ceva de ei .:D


Dar lord of eternity cn sunt?
nu am auzit de ei...
Astept raspuns...
Draga David , aceasta intrebare nu trebuia pusa aici pentru ca este un topic de propuneri , trebuia sa intrebi intr-un Mesaj Privat ( MP - PM ) cine au fost Centurionii , Lord of Eternity sau de cine vrei sa mai aflii tu ..

Despre mine daca intrebai insa , iti dadeam informatii destule .
-PHOENIX- , Beta , Akmon .. :)
 

DeletedUser7851

Guest
În curând se va întruni comisia pentru stabilirea moderatorului pentru lumea Pi :)
 

DeletedUser

Guest
În curând se va întruni comisia pentru stabilirea moderatorului pentru lumea Pi :)
ok.gif

Dar nu putem sa votam si noi , jucatorii ?
Eu cel mai mult l-as vrea pe DFA , stiu ca nu e cu spamul si ca nici nu se incurca cu cei din acea "sectiune" , dar numai e ..
 
Sus