Sectia de votare.

Bann permanent pentru Gucci pe forumul extern?

  • Da

    Voturi: 7 14,3%
  • Nu

    Voturi: 14 28,6%
  • Bann+exluderea lui din societate/izolare pe o insula pustie.

    Voturi: 28 57,1%

  • Total votanți
    49
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Mr.SunShine

Stie Tot
Te-ai luat.Eram si eu de fata.
@1mpact ia atitudine te rog.
Propun să fiu bănat atât eu cât și tu.
Motive ?

Mr.sunshine -provoacă la scandal însă fără a jigni și din cate stiu și provocarea de pedepsește aici
Saca 24 - jigneste intr o veselie doar ca in mod subtil.... îmi spune că îmi fa multa muie doar ca in loc de acel i, el adaugă litera R
 

saca 24

Stie Tot
Dupa atata mure o sa dai in diabet.E destul pe ziua de azi.
Ai patutul pregatit, treci inapoi in cavou.
 

Mr.SunShine

Stie Tot
vezi ca ti face plangere saca la odr
Nici nu știi ce înseamnă ahahahaha
La odr se face plângere în momentul in care esti nedreptățit tu ca și player al unui joc.

Exemplu: dacă tu ești banat pe nedrept, faci plângere la odr iar ei îl trag la răspundere pe Stil fiind managerul comunității grepolis romania.
Iar mai departe tu vei primi ceea ce ceri pentru că ai fost bănat pe nedrept, de exemplu poti cere 500 euro iar grepolis romania sunt obligați să îți dea acEi bani pt ca au fost nedreptățit.... în caz că nu îi primești ei riscă muult prea mult... este puțin probabil să nu primesti acei 500 euro. Garantat îi vei primi pt ca e o sumă mică și bineînțeles și debanarea ta imediat
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Eu cred ca nu ne poate ban domnul 1mpact , nu cred ca are acces la funcție.. ci doar la inchis topic uri altfel eram banati de mult

Sper sa primească acces ca să vâneze pe toți cei ce greșesc un timp anume gen 24h, și pe masura ce se încalcă iar și iar regulamentul să se mărească durata ban ului din 24 în 24 h sau 48h
 

saca 24

Stie Tot
Rares, acum e cam tarziu.
Ce era pe forumul asta acum cativa ani, fereasca Sfantu'.
SI n-a zis nimeni nimic.
Acuma cand e pe moarte, s-au trezit..
Plm..
 

Mr.SunShine

Stie Tot
E de mult regula insa nu s a aplicat niciodată. Cel puțin la noi nu.

Pe alte comunități Grepolis nu știu dacă s a aplicat
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Nu o sa se puna niciodată în practică regulă aceea.
Singurul regulament care este respectat cu sfințenie este strict cel de pe joc unde sancțiunile se dau după regulament.
Niciodată nu a fost un ban pentru același motiv mai mult sau mai putin.

Aici pe forum c@nd au fost ban uri, s a dat pe zile în funcție de latitudinea celui ce a bănat.
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Eu și @Lord Smaug dacă am fi moderatori am modifica complet interfața acestui forum.

AM bana orice jignire, înțepături sau limbaj cenzurat.. ca de exemplu mure care înseamnă muie.

Precis dacă îi dau adresa lui @saca 24 nu vad adevăratele mure acelea fiind fructe.... oare de ce ? Pentru ca mure înseamnă muie dosr ca cenzurează cu speranța ca nu va fi bănat.

Prima abatere ar trebui pedepsită cu ban 24h pe ip, pe toate conturile
Ă doua abatere cu ban ip 48h
A 3 abatere cu ban ip 72h
Ă 4 abatere cu ban ip 7 Zile

Ă 5 abatere...
Iar intr un final dacă și la a 5 abatere este încălcat regulamentul, să fie ban definitiv atât pe forum cat și pe joc.
 

A stranger

Stie Tot
Eu și @Lord Smaug dacă am fi moderatori am modifica complet interfața acestui forum.

AM bana orice jignire, înțepături sau limbaj cenzurat.. ca de exemplu mure care înseamnă muie.

Precis dacă îi dau adresa lui @saca 24 nu vad adevăratele mure acelea fiind fructe.... oare de ce ? Pentru ca mure înseamnă muie dosr ca cenzurează cu speranța ca nu va fi bănat.

Prima abatere ar trebui pedepsită cu ban 24h pe ip, pe toate conturile
Ă doua abatere cu ban ip 48h
A 3 abatere cu ban ip 72h
Ă 4 abatere cu ban ip 7 Zile

Ă 5 abatere...
Iar intr un final dacă și la a 4 abatere este încălcat regulamentul, să fie ban definitiv atât pe forum cat și pe joc.
eu votez pentru voi 2 sa fiti moderatori
 

twistdark1

Stie Tot
Eu și @Lord Smaug dacă am fi moderatori am modifica complet interfața acestui forum.

AM bana orice jignire, înțepături sau limbaj cenzurat.. ca de exemplu mure care înseamnă muie.

Precis dacă îi dau adresa lui @saca 24 nu vad adevăratele mure acelea fiind fructe.... oare de ce ? Pentru ca mure înseamnă muie dosr ca cenzurează cu speranța ca nu va fi bănat.

Prima abatere ar trebui pedepsită cu ban 24h pe ip, pe toate conturile
Ă doua abatere cu ban ip 48h
A 3 abatere cu ban ip 72h
Ă 4 abatere cu ban ip 7 Zile

Ă 5 abatere...
Iar intr un final dacă și la a 4 abatere este încălcat regulamentul, să fie ban definitiv atât pe forum cat și pe joc.

Daca ai fi tu cu smigol admini , n ar mai intra cineva pe forum in semn de protest .
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Daca ai fi tu cu smigol admini , n ar mai intra cineva pe forum in semn de protest .
Păi normal fiindca voi vreti sa aruncati cu pula și muie în toate direcțiile
De înțepături nu mai vorbim... sunt cu zecile

Nu aveti bun simt în voi.

Evident ca dacă am fi moderatori am bana pe dreptate altfel am fi demisi din funcție.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus