se misca greu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Doresc si eu o lamurire la inceput joculetu era cool dar pe parcurs ce avanseaza si orasu imi creste incepe din ce in ce sa se miste mai greu este posibil sa fie din pricina computerului meu sau la toata lumea se misca asa motiv (server)
 

Nihilius

Membru activ
In ce sens se misca greu jocul si pe ce lume ?

ps: la inceput e normal sa mearga mai repede, cladirile costa mai putin, cu cat nivelul lor creste cu atat costa mai mult. Intervin si alte lucruri care trebuie facute, trupe recrutate, cercetari, etc.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
animatiile ma refer , inainte se misca usor animatiile si incarcarea paginii , in timpul jocului ,


Animatiile gen (Moara de argint / Lemn / Ferma / Cariera / Cazarma)

care sunt de la joc acuma vizibil se misca in reluare , iar jocu se incarca si reactioneaza mai lent pe masura ce avansez in puctaj
 

DeletedUser

Guest
Si eu sunt cam de acord, azi de pe la pranz a mers greut Beta.... Incarcarea paginii.

503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.

Si asta tot apare cand dau sa vad satul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser964

Guest
Si mie mi se misca foarte greu pe Beta. Prima data am crezut ca o fi din cauza browserului pe care il folosesc, dar am incercat si Mozilla si Explorer si Google Chrome si Opera si tot la fel de greu mi se misca. Uneori mai imi apare si o eroare. Eu cred ca e problema de la server.
 

DeletedUser

Guest
Probleme

Serverul lumii Beta merge foarte greu de doua zile, intr-una da erori 500 - Internal Server Error si restul. Ii ia 10-20 sec sa se incarce pagina.:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser964

Guest
Acum am descoperit alta problema pe Beta. Cand incerc sa fac o simulare imi zice ca este o eroare.
 

DeletedUser

Guest
da ... se misca destul de greu
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus