[Script] Grepolis Report Convertor

  • Autor subiect DeletedUser10318
  • Data de început

DeletedUser10318

Guest
Grepolis Report Convertor este oficial aprobat de Grepolis (RO)

instalare.png


In primul rand iti trebuie o extensie pentru browser sa rulezi Grepolis Report Convertor.

Odata ce extensia a fost instalata si browserul a fost restartat, scriptul poate fi instalat:


bldy8jhu.png

Pentru
3yo5rp4h.png
Setup Convertor .exe
Pentru
zzhwmky6.png
Setup Convertor (extensie)
bldy8jhu.png


previu.png


1NOUHmp.png


SiJAt8l.png


attention2.png

ATENTIE: Un astfel de script (sau folosirea mai multora simultan) poate duce la incetinirea vitezei jocului sau chiar la blocarea lui pentru cateva secunde. (Mai ales pentru PC-uri de generatie mai veche!)

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
stie cineva ce script trebuie sa sterg sa elimin emoticoanele de la scriptul 'grepolis report convertor' si sa le inlocuiesc cu cele de la www.greensmilies.com? am incercat de la 'inspecteaza elementul' dar nu se sterg: trebuie intrat in script pentru a sterge comanda si nu stiu cum. multumesc.[h=2][/h]
 

DeletedUser

Guest
daca vrei sa stergi emoticoanele de la scriptul Grepolis report converter, logic, acel script trebuie dezinstalat, dar pot merge in paralel ambele scripturi : Grepolis report converter si Dio-tools
ciDHKpY.png
 

DeletedUser

Guest
stiu ca pot merge in paralel :) numai ca eu as vrea sa modific scriptul Grepolis report converter, rezultatul sa fie disparitia totala a emoticoanelor care vin cu scriptul si sa le inlocuiesc cu cele de la greensmiles.com, ca sunt mai dragute. raspunsul il poate da un programator. nu e o chestie complicata, dar e necesar sa stii toti pasii si unde sa umbli in script :)
 
Sus