Sarbatori fericite!

  • Autor subiect MantaCristinel
  • Data de început

DeletedUser

Guest
As dori sa ii urez sarbatori fericite lui Mr Jack (cel mai tare sef) , Cleopatrei (cea mai buna colega posibila) si dominisoarei moderator , Anca , dar si lui tatal lor pe care il respect si pe el pt raul pe care mil purata:(
Va doresc puncte de lupta multe... monede pe masura...

Si , SEFULE castiga si tu lumea asta!

P.s.: I love you Mr Jack:x
 

DeletedUser

Guest
As dori sa ii urez sarbatori fericite lui Mr Jack (cel mai tare sef) , Cleopatrei (cea mai buna colega posibila) si dominisoarei moderator , Anca , dar si lui tatal lor pe care il respect si pe el pt raul pe care mil purata:(
Va doresc puncte de lupta multe... monede pe masura...

Si , SEFULE castiga si tu lumea asta!

P.s.: I love you Mr Jack:x

Il astepti pe Mosul de esti asa pacifist :))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Sa imi aduca si mie monede de aur... atat ii cer:) ca folosesc prea multe calorii ca sa bag eu:(

Tiam urat sarbatori fericite si toate cele...si tu nmk? faramatisar calculatoru saau de pe ce intri tu pe grepo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sa imi aduca si mie monede de aur... atat ii cer:) ca folosesc prea multe calorii ca sa bag eu:(

Tiam urat sarbatori fericite si toate cele...si tu nmk? faramatisar calculatoru saau de pe ce intri tu pe grepo

faramatisar tastatura ca bine mai scrii:))
 

nicol 10

Stie Tot
buna dimineata la Mos Ajun...., as vrea sa vad o minune de sarbatori.., o strangere de mana intre doi jucatori, unul drag mie si unul....sa zicem doar pufos, nu-l cunosc deloc si nu ma pot exprima! :)
 

DeletedUser

Guest
buna dimineata la Mos Ajun...., as vrea sa vad o minune de sarbatori.., o strangere de mana intre doi jucatori, unul drag mie si unul....sa zicem doar pufos, nu-l cunosc deloc si nu ma pot exprima! :)

Sunt fericitul posesor a unei menghine si a mai multor usi...cu cea mai mare placere strang mainile tuturor.
 

DeletedUser

Guest
buna dimineata la Mos Ajun...., as vrea sa vad o minune de sarbatori.., o strangere de mana intre doi jucatori, unul drag mie si unul....sa zicem doar pufos, nu-l cunosc deloc si nu ma pot exprima! :)

Draga Nicol,pentru urarea de Mos Ajun iti ofer prajiturele sa iti indulceasca diminetile.
productimage-picture-santa-claus-689.jpg

Despre partea cu stransul mainilor am sa te dezamagesc.
Dupa cum ai vazut ,nefericitul are menghina iar mie nu imi plac paramecii:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11545

Guest
As dori sa ii urez sarbatori fericite lui Mr Jack (cel mai tare sef) , Cleopatrei (cea mai buna colega posibila) si dominisoarei moderator , Anca , dar si lui tatal lor pe care il respect si pe el pt raul pe care mil purata:(
Va doresc puncte de lupta multe... monede pe masura...

Si , SEFULE castiga si tu lumea asta!

P.s.: I love you Mr Jack:x

multumesc, copilu', Craciun fericit si tie si voua tuturor, sarbatori fericite si imbelsugate!
cat despre castigat, ramane de vazut care pe care ;)

ps: sunt convinsa ca Jack o sa-ti aprecieze declaratia de dragoste la justa ei valoare :D
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
Draga Nicol,pentru urarea de Mos Ajun iti ofer prajiturele sa iti indulceasca diminetile.
productimage-picture-santa-claus-689.jpg

Despre partea cu stransul mainilor am sa te dezamagesc.
Dupa cum ai vazut ,nefericitul are menghina iar mie nu imi plac paramecii:)

Multumesc :) , nu este timpul pierdut, speranta moare ultima..,
felicitari-Craciun-fericit.jpg
 

DeletedUser

Guest
multumesc, copilu', Craciun fericit si tie si voua tuturor, sarbatori fericite si imbelsugate!
cat despre castigat, ramane de vazut care pe care ;)

ps: sunt convinsa ca Jack o sa-ti aprecieze declaratia de dragoste la justa ei valoare :D

deci... numai inteleg , "justa EI valoare" => e fata ?:-/

Si despre castigat , iti tin si tie pumnii:) , si asa drept cadou pt mne... dute si tu in top 5 luptatori:D

- - - Actualizat - - -

Draga Nicol,pentru urarea de Mos Ajun iti ofer prajiturele sa iti indulceasca diminetile.
productimage-picture-santa-claus-689.jpg

Despre partea cu stransul mainilor am sa te dezamagesc.
Dupa cum ai vazut ,nefericitul are menghina iar mie nu imi plac paramecii:)

Dar , tatal lor esti in "razboi" cu protest ?
 

DeletedUser

Guest
cristinel eu zic acu cat e vacanta profita si baga ceva in capul ala, ca bate vantu si e pacat de el o sa raceasca :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cristinel eu zic acu cat e vacanta profita si baga ceva in capul ala, ca bate vantu si e pacat de el o sa raceasca :D

ms , sarbatori fericite si tie!
Dar , ne stim de undeva ca sa poti sa vobesti asa de mine?

Cleo , cat mai e pana incepeti cu minunile?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11545

Guest
ne straduim sa le tinem in loc cat putem, altfel si maine ar putea incepe.... dar vrem sa ne tihneasca sarmalele si cozonacul :)
 
Sus