Salutare, Theta

  • Autor subiect DarkAngel 4ever
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Probabil că mulți dintre dumneavoastră au aflat deja, iar pentru cei care nu au aflat încă îi anunț acum, că am plăcerea și onoarea de a modera această secțiune a forumului, secțiune dedicată lumii Theta .

Vă rog frumos, pe această cale, să acordați respectul cuvenit tuturor participanților la discuții și să încercați să purtați un dialog civilizat .
Cei care mă cunosc știu că îmi plac la nebunie disputele verbale de la P&P-uri, atât timp cât ele se încadreză în limita bunului simț. Nu voi accepta atacuri la persoană sau jigniri, sub nicio formă.

Dacă doriți să vă aduceți contribuția la această secțiune a forumului, dacă aveți idei despre noi teme ce ar trebui deschise, cu drag, vă aștept opiniile și ideile, aici.

În speranța că vom putea face din această secțiune a forumului extern un model pentru P&P-ul celorlalte lumi, vă doresc mult succes în ceea ce întreprindeți și...spor!

Dark.
 

DeletedUser

Guest
Eu vă promit altceva!
Vă promit o libertate și o lejeritate în exprimare (sigur, așa cum am mai menționat, în limita bunului simț și a celor 7 ani de acasă),așa cum nu a mai fost pe nicio altă secțiune a externului.
Vreau un forum activ...vreau un forum viu...acid, chiar! Vreau să fiți parte, să vă exprimați liber, dar civilizat...vreau să fiți ,,spirit''...vreau să contribuiți...vreau discuții, controverse, contre și dispute verbale. Vreau să fim un exemplu pentru alte P&P-uri!
Și nu neapărat pentru că moderez eu aici...ci, pentru simplul fapt că aici, jucați VOI!
Respectați-vă pe voi însăși și numai apoi, cereți respectul cuvenit .

Salut, Kalutule...long time, no see! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut
Sunt nou in Theta,de fapt sunt nou in ro.grepolis dar am jucat in eg.grepolis sub numele de Capua City...poate unii ma stiu de acolo ca eu nu am vazut nici un cunoscut(de fapt l-am vazut pe Robbyn44 dar nu sunt sigur ca el este :)-In Theta in Engleza este pe locul 1 global...
In fine,tot ce vreau sa spun este ca daca este careva p-aci care joaca si acolo sa ma contacteze si..........Bafta tuturor :)
 

DeletedUser

Guest
salutare theta!!!

nimic interesant nu se intimpla pe lumea asta ??
 

DeletedUser

Guest
sper sa nu fiu pedepsit pt dublu post ..:):):

chiar nimic nu se intimpla pe aici ?
 

DeletedUser7851

Guest
Lumea Theta!
E cineva activ pe forum?
Organizam un interviu?
Propuneri?
 

DeletedUser

Guest
cred ca eu sunt singurul activ pe forum de pe theta. dar il propun pe valjan
 

DeletedUser2039

Guest
Propun un jucator care a reusit sa aduca prin contributia lui aliantei Legion Nazgul si colegilor de alianta titlul de castigatori ai lumii Theta ,Valyv personalitatea lunii iulie este propunerea mea!
 

DeletedUser

Guest
Ce se mai intampla pe Theta ? As dori sa vad un clasament aliante , jucatori , ce s-a intamplat cu minunile ? Marea 55 inca mai e plina de fantome ?:) . Astept sa imi povesteasca careva ce s-a mai intamplat pe Theta
 

DeletedUser

Guest
Ce se mai intampla pe Theta ? As dori sa vad un clasament aliante , jucatori , ce s-a intamplat cu minunile ? Marea 55 inca mai e plina de fantome ?:) . Astept sa imi povesteasca careva ce s-a mai intamplat pe Theta

aceasi activitate pe forumul extern al lumii Theta ...
 

Mr Jack

Super Moderator
Buna ziua, mai este cineva activ pe Theta ? :-/ , sau pot sa plec linistit in concediu, ca nu am ce modera :(
 

DeletedUser6312

Guest
Mai exista Theta?:D ahahahhaaa
Domnule moderator, ai vrea sa imi fac con pe acolo ca sa iau pulsul ? hehehheeee
 

DeletedUser2039

Guest
Doi chinchi patru u pe ce lumi bantui ? Pe Theta am petrecut un an foarte frumos si legenda continua cum ar spune zeul spamului(despre el)...hehehheeee...vin de ne ia pulsul !
 

DeletedUser

Guest
acuma thetta a ajuns in stagiul in care sti in cine sa ai incredere si in cine nu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus