S-a deschis XI !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
S-a deschis Lumea XI !
Multa lume asteapta aceasta intrare !
Va rog ca cei care doriti sa intrati in I.R.R ( Imperiul Roman de Răsărit ) sa asteptati pana la ora 13:50/14:10 sa intrati .. in acest interval sunt toti rugati sa intre + NORD-VEST

Va astept si va multumim pentru atentia acordata .

Cu stima , Minov !
 

DeletedUser

Guest
SnOp şi cu mine am decis !

Alianţa I.R.R va intra în Nord-Vest ( N-V ) la ora 15:15 !!
 

DeletedUser6873

Guest
Tu crezi ca lumea astepta sa se faca "13:50/14:10"(presupun ca ai vrut sa scri 14:50/15:10) ca sa intre pe lume ca asa zici tu? Ce minte de copil poti sa ai!




PS: Contul asta ce numar are? 3-4?
 

DeletedUser

Guest
Unde sunt gainile forumului ? Care se tot laudau ca intra in Clubul oamenilor de stiinta ? X(
 

DeletedUser3207

Guest
Unde sunt gainile forumului ? Care se tot laudau ca intra in Clubul oamenilor de stiinta ? X(

nu te mai opari asa
syxtvm.jpg
 

DeletedUser

Guest
Unde sunt gainile forumului ? Care se tot laudau ca intra in Clubul oamenilor de stiinta ? X(

syxtvm.jpg

Te rog frumos sa-ti ceri scuze pt afirmatiile facute .
Si data viitoare cand mai arunci invective te rog sa studiezi atent cine a ocupat primul loc si nu mai au de gand sa coboare de pe el. .|...|...|..
 

DeletedUser

Guest
te rog sterge falsificatia aia ca n-ati fost niciodata nr 1! stiu sigur pentru ca am urmarit clasamentul din 5 in 5 minute!
 

DeletedUser

Guest
Alianta MAMUT se crede invincibila .De fapt se credea invincibila .Pana cand ..... Pana cand am bagat stresu-n ei .Priviti si voi domnilor ce dezbateri interesante au ei .Si ce parere au despre alte aliante :
jb22jl.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus