RHAMMUS, lumea aliantelor de top

milogescu

Membru Nou
nu conteaza.sa zicem ca sunt prima personalitate scapata din capul tau.printre putinele care te sustin
celelalte se cam revolta..
ai grija
 

hard4kill

Membru activ
Oi fi puțin fiindca joc acest grepolis infeft dar tu... îi întreci pe toți.



În timp ce aveai pact cu David , lingeai în jur Demos-ul . Stii prea bine cu ce. Nu este nevoie să scoatem dosarele la suprafață.

Acum ai tupeul să te lupți cu ei ???? Datorită lor mai esti pe harta.
 

Anubis.K

Stie Tot
Băgămi as pula în ma-ta aia curva. Proasta pula a fost la curul ma-tii
Cum rasă ma-tii să îmi aduci astfel de acuzații cand tu esti pe conturile respective ????

Du-te-n pula mea de boschetari infect ce esti. Deja ti-am dat prea multă atenție și sincer să fiu, nu o meriți. Mars la coteț și joacă farmvilleee pe zancle și fă conturi aici.

Un retardat ai fost, un retardat esri și un retardat vei ramane (deși sper sa te schimbi)

Se vede asta din comportamentul tau de 2 bani. Cum morții ma-tii să faci conturi ? Esti întreg la cap idiotule ????

Stii cum mi-am dat seama ca esti tu ? Motivele sunt multiple

1. Am vorbit cu Alexandra și mi-a arătat ip-ul conturilor respective iar acel ip este asociat contului Asdphone. Surprize Surprize !

2. Bagi gold ca un terminat pe fiecare lume unde joci astfel arătând că viața ta se rezuma la un căcat de joc.

3. Te joci farmville pe zancle iar cand plictiseala intervine, automat faci conturi pe aici să îți bați milă de cei puțini care mai activează pe aici.

4. Punctul forte, îmi aduci acuzații ca și cum aș fi eu iar asta arată destul de clar ca tu esti in spatele acestor conturi (încă odată repet, ip din spatele conturilor duce la ip tau)

5. Încă un motiv suprem..contul tau de pe joc este Asdphone iar contul tau de aici are un S adăugat la sfarsit.

Aceste fiind spuse, îți doresc multa muie !

Fă poza.

Ba esti nebun?!
 

Anubis.K

Stie Tot
Oi fi puțin fiindca joc acest grepolis infeft dar tu... îi întreci pe toți.



În timp ce aveai pact cu David , lingeai în jur Demos-ul . Stii prea bine cu ce. Nu este nevoie să scoatem dosarele la suprafață.

Acum ai tupeul să te lupți cu ei ???? Datorită lor mai esti pe harta.

Cel mai urecheat infect, ca defapt tu esti cel mai infect:))))))
 
Sus