RHAMMUS, lumea aliantelor de top

1631278810465.png

credeati ca doar Gucci poate fi o pizda care poate bloca insule?=)))
@mans ai ajuns sa iti fie frica de noi,si ma mai intrebi daca ma oftic?=))Pai eu sa ma oftic ca voi sunteti prafi?
 

Anubis.K

Stie Tot
intra legendele din nou, pacat ca nu pe revolta v6
smiley-emoticons-kciuki.gif
 

DeletedUser15497

Guest
Cea mai slaba lume dupa rev pana acum:)) inafara de sons care mai au juc cat de cat bunicei, in rest daca as fi intrat cu 7,8 colegi care joc pe rev........ Era gata lumea pana acum.
 

DeletedUser15497

Guest
Nu ma tinut nimic, sunt doar pt a vedea ce se intampla, si doar miam spus parerea nu trb sa te ambalezi asa aiurea...
 

asdphones

Stie Tot
Pentru de-al de asta am pus pozele alea zilele trecute... Toti sunt cei mai buni.. Nu stiu cum dracu sa facem ca "cel mai bun" e la singular.. si totusi pe forum e la plural..
 

DeletedUser15497

Guest
Un mesaj am scris, si au iesit fani la iveala, :))) hai ne auzim peste 6 luni sa fiti cu ochi in 4 :))) va pup. Si o seara placuta
 

DeletedUser15497

Guest
Pentru de-al de asta am pus pozele alea zilele trecute... Toti sunt cei mai buni.. Nu stiu cum dracu sa facem ca "cel mai bun" e la singular.. si totusi pe forum e la plural..
Mosulica daca eu vroiam sa joc pe revolta si te intalneam acum jucai farm vile intreaba lumea aia cu care joci... Lasa papagalul ca si maine daca ma apuc de revolta te fac de stergi, ai impresia ca pe o lume slaba te vrezi zeu,)))nu are rost sa stau cu tine la taclale eu si maine daca ma apuc de joc si dau doua mesaje esti dat afara din alianta, taci si joaca.. Revolta pe lumea asta este praf... Cele mai slave aliante (sons singura ce mai au jucatori de rev) in rest cu 3 juc de rev darami tot. Hai seara buna miam castigat un nou fan, vb peste vreo 6 luni.
 
Sus