RHAMMUS, lumea aliantelor de top

DeletedUser17370

Guest
Ne-am plans noi ca am fost tradati,spionati?Asta e jocul;)),trebuie sa ai si oameni de genul,dar cu spartul parolei si chestii de genul acolo e alta mancare de peste:).
byllis ... adu-ti aminte cum plangeati ca demos aveua spioni si ca ati avut tradatori...

tradatori sunteti doar voi, nimeni altcineva. atunci cand faci o recrutare, ti-o asumi , ati recrutat jucatori ca sa aveti interne la fel ca si pe lumea asta noua cum drq se numeste

si cand vedeti ca nu puteti inainta in granita, intemeiati si cuceriti interne.. vechea poveste
 

NoobFromRo

Stie Tot
nu dau 2 bani pe sons , esti redus crezand ca ii pup undeva =))

dar nu mai adu all stars ul in discutie ,fa i de kkt pe band acolo pe rhammus si injura te cu sonsu ca ajungi departe
 

DeletedUser17370

Guest
nu dau 2 bani pe sons , esti redus crezand ca ii pup undeva =))

dar nu mai adu all stars ul in discutie ,fa i de kkt pe band acolo pe rhammus si injura te cu sonsu ca ajungi departe

comportamentul tau imi spune ca nu ai mai mult de 17 ani!!!!
daca ai, arata buletinul :)

eu nu am adus in discutie all stars ci ca am fost in all stars, e cu totul o alta diferenta.

vezi ca pe buletin trebuie sa scrie si numele de familie gen sa nu il editezi.... nume de familie Buha, prenume Tudor , oras oradea
 

DeletedUser6507

Guest
hai ca esti cool si tu, anubis v2
acum 1-2 satpaamni radea de se prapadea paturile cu anbuis de urechile tale si in acelasi timp si de tine , acum ii pupi in cur, bravo, esti cineva

asta inseamna valoare si a fi bombardier, sa pupi, lingi in cur persoane pe un joc virtual :)))
Daca vede si el ca avem dreptate ce spunem pe aici de ce spui ca "ne pupa in cur"?
 

DeletedUser6507

Guest
byllis ... adu-ti aminte cum plangeati ca demos aveua spioni si ca ati avut tradatori...

tradatori sunteti doar voi, nimeni altcineva. atunci cand faci o recrutare, ti-o asumi , ati recrutat jucatori ca sa aveti interne la fel ca si pe lumea asta noua cum drq se numeste

si cand vedeti ca nu puteti inainta in granita, intemeiati si cuceriti interne.. vechea poveste
Nu ne-am plans coaie=)),chiar am ras,ca nu au fost in stare sa castige server-ul avand in vedere ca:
1.Ne-au spart nucleul de la bun inceput
2.Au avut 75% din harta a lor,
3.Au avut 3 spioni,2 in academie,si 1 a fost Stiinta care era in alianta de minuni si vedeau ce acceleram:).
N-am vazut sa venim pe extern sa ne plangem,din contra am venit sa radem ca nu au fost in stare sa castige :)),mai ales cum zicea @Capone. ca "nu prindeti luna iunie" dar nah...csf.
 

DeletedUser17370

Guest
Nu ne-am plans coaie=)),chiar am ras,ca nu au fost in stare sa castige server-ul avand in vedere ca:
1.Ne-au spart nucleul de la bun inceput
2.Au avut 75% din harta a lor,
3.Au avut 3 spioni,2 in academie,si 1 a fost Stiinta care era in alianta de minuni si vedeau ce acceleram:).
N-am vazut sa venim pe extern sa ne plangem,din contra am venit sa radem ca nu au fost in stare sa castige :)),mai ales cum zicea @Capone. ca "nu prindeti luna iunie" dar nah...csf.
ma amuzi, stiinta spion? i-au spart contul.. daca intra la el pe cont era banat la cate tickete se facea de method la sons.

au profitat doar la minuni intrand ca atunci l-au spart
 

DeletedUser6507

Guest
ma amuzi, stiinta spion? i-au spart contul.. daca intra la el pe cont era banat la cate tickete se facea de method la sons.

au profitat doar la minuni intrand ca atunci l-au spart
pai Stiinta a fost spion;)),adica eu am dat mesaj clar sa se schimbe parolele la conturi daca nu a respectat e vina noastra sau a lui?
 

DeletedUser17370

Guest
pai Stiinta a fost spion;)),adica eu am dat mesaj clar sa se schimbe parolele la conturi daca nu a respectat e vina noastra sau a lui?
ai tupeu sa ii zici asta si pe joc? ca poate nu citeste aici :)
te-ar fugari pe toata harta :))
 

DeletedUser17370

Guest
domnisoara Mihaela?
Din cate imi aduc aminte pe maică-ta o cheamă Ileana... îi se mai spune și Leana , lenuța
Deci să te corectez.... Doamna Leana.. sau văduva Lenuţa

Iar şmetanca e numele de familie... Doamna șmetanca lenuţa sau doamna șmetanca leana

Cum suna mai bine?
 

DeletedUser17370

Guest
Iar localitatea in care te afli este Rachiţa DIN timișoara sau făget. Undeva pe acolo îți duci veacul

Și ai o casa cu acoperiș în 2 ape și pe plăcile sau mă rog tigla ce o fi aia de pe casa ți ai pus de alea anti zăpada. ;)))
Parazapezi se numesc parca

Și ziua umbli teleleu ca ți e rusine de casa aia.. ca sta să cadă pe voi acolo... Ca locuiești împreună cu ai tai, de asta spun "voi"
 
Sus