RHAMMUS, lumea aliantelor de top

RAGNARAR.

Stie Tot
Nu au jucatori cat deff vor avea nevoie sa doarma si daca isi blindeaza granita le sparg nucleul la trogloditi si e v6 , nu mai zic nimic :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Deci ii mananca Sons , sa vezi ce intra handicapatul ala de paturile in ei la 3 4 dimineata :))))))))))))))))))))
Daca ajunge sa piarda iar 6 orase dintr-un foc ca pe byllis incepe sa planga ca da stergere =))))))))))) scopul lui in sons e sa stea noaptea pe conturi si cam atat,ca si jucator e 0 barat
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Astia din band nici n au descoperit discordu , la ei pe whatsapp la 9 seara se ureaza noapte buna pai atunci incepe seara la anubis stupefy si unguru nostru :))
 

DeletedUser17271

Guest
Singura lor sansa e sa se deschida o lume cu asediu cu setarii cat de cat sa intre Wild -ul sau Demos si sa intre si ei acolo la ambitie si sa o lase moale aici , altfel ii mananca .
 

Facsafiebine1

Membru activ
Astia din band nici n au descoperit discordu , la ei pe whatsapp la 9 seara se ureaza noapte buna pai atunci incepe seara la anubis stupefy si unguru nostru :))
Da ce ii drept Anubis zici ca nu doarme noapte de rupe sau ai uitat când eram Discord cu el și rupea patu, stupefy asta deja plânge ca e atacat continu iar de ungur nu am auzit pana acum.
 

Facsafiebine1

Membru activ
Care activitate?Luai nave pe pandosia in timpul zilei in plm...si zici de activitate?Pai daca jucam pe pandosia crezi ca dormeai noaptea sau ziua?Iti suna 24/24 alarma
:))) da am văzut ca dai fake la 5 min :))
Și iar ești prost, vorbesti fără sa știi :)
Cateodata ma mira prostia ce se ascunde in tine man.
 

DeletedUser16184

Guest
Ca sa ajungi la activitatea mea tre sa te mai naști odată :)
Si legat de activitate si te lauzi ca ai gold,ai 7k pe o lume cu v6 si bonusuri la intemeieri etc etc asta e activitatea ta?Pana si aia care joaca pentru gold au singurul oras cu mai multe puncte decat tine
 

DeletedUser16184

Guest
:))) da am văzut ca dai fake la 5 min :))
Și iar ești prost, vorbesti fără sa știi :)
Cateodata ma mira prostia ce se ascunde in tine man.
Fake la 5 min?Intreaba-i pe capone,bila,david si daca vrei iti mai zic jucatori care au luat fake-uri de la mine,ca din cauza lor li se blocau telefoanele si nu le mai functiona alarma =)))
 

Facsafiebine1

Membru activ
Fake la 5 min?Intreaba-i pe capone,bila,david si daca vrei iti mai zic jucatori care au luat fake-uri de la mine,ca din cauza lor li se blocau telefoanele si nu le mai functiona alarma =)))
Am auzit de tine frate, cu autoklicker toți sunteți buni sa da ti fake uri.
din cauza unor jucatori atât de inapți ca tine a ajuns asediu sa nu mai aibe nici o noima, ca inafara de fake uri nu ești in stare sa faci altceva pe acest joc ….
 

DeletedUser16184

Guest
Am auzit de tine frate, cu autoklicker toți sunteți buni sa da ti fake uri.
din cauza unor jucatori atât de inapți ca tine a ajuns asediu sa nu mai aibe nici o noima, ca inafara de fake uri nu ești in stare sa faci altceva pe acest joc ….
Se ia ban pentru autoclicker,eu ti le dau manuale.La ce dement eram stateam treaz cate 24 36 de ore treaz si dadeam fake-uri toata ziua
 

DeletedUser17271

Guest
Personaj din Split am explicat si mai sus . nu suport de nici o culoare pe unii din Sons , dar pe lumea asta sper sa le scoata revolta din cap , tocmai ca sunt niste aroganti si jumatate .
Bafta !
 
Sus