RHAMMUS, lumea aliantelor de top

asdphones

Stie Tot
Am jucat o singura lume pe asediu, nu pe RO, pana pe la 20 de orase.. Eram pe 1.. Nu ma prins dar nu mi se pare greu deloc. Referitor la ce zici tu da.. e o tampenie sa te duci in m99 si sa spargi trupe cu ceilalti din alianta, de asta nu am facut-o niciodata si de asta-mi place maxim pe dominatie..
 

DeletedUser6507

Guest
Am jucat o singura lume pe asediu, nu pe RO, pana pe la 20 de orase.. Eram pe 1.. Nu ma prins dar nu mi se pare greu deloc. Referitor la ce zici tu da.. e o tampenie sa te duci in m99 si sa spargi trupe cu ceilalti din alianta, de asta nu am facut-o niciodata si de asta-mi place maxim pe dominatie..
Pai atunci are rost sa mai vorbim de locul 1 corect?:))Iar prin blat nu mi-l trebe:)
 

DeletedUser16184

Guest
wow,si ce propui?Locul 1 prin blat sa ma atac cu x si y sa fac pct si sa fiu locul 1,sau?Sau sa stau sa cresc 200 de orase?Aia e farmerama boss:),tot ce conteaza pe jocul asta este valoarea:) activitatea/strategia si echipa.Clasamentul jucatorilor e irelevant:),ca e foarte usor sa fi locul 1 prin blat;).Poti intreba altii jucatori despre mine nu e nevoie sa-ti dau explicati cine sunt sau cu ce ma ocup:),dar revolta e usor,vino pe asediu si te vad violat;),dar na;)),sunt sanse destul de mari sa fi violat si aici nu e cv nou;).Ai putea sa-l intrebi pe tavi de exemplu cate batai de cap i-am dat pe heraklion lui si echipei +bombardierul RAGNARAR ala ;)),incasam 10-15 revolta si se chinuiam sa-mi cucereasca un oras si isi luau "m...".:).Si eram doar eu si Triburile pe acolo;),rest erau dormeze;).Ai putea sa il intrebi si pe StiintaCrv13 daca tot esti in ally cu el:)).A jucat cu mn pe Byllis.
Cine esti tu ma?=)))))))))))) un lache obosit futut de propia tara si tara vecina bozgore=)))
 

DeletedUser6507

Guest
Cine esti tu ma?=)))))))))))) un lache obosit futut de propia tara si tara vecina bozgore=)))
smiley-emoticons-lol.gif
mai preia 2-3 conturi apoi discuta cu mn=))
 

DeletedUser16974

Guest
Am jucat o singura lume pe asediu, nu pe RO, pana pe la 20 de orase.. Eram pe 1.. Nu ma prins dar nu mi se pare greu deloc. Referitor la ce zici tu da.. e o tampenie sa te duci in m99 si sa spargi trupe cu ceilalti din alianta, de asta nu am facut-o niciodata si de asta-mi place maxim pe dominatie..


Salut, nu te cunosc nu știu cine ești. Dar dacă ești locul 1 nu înseamnă automat ca ești și bun, asta e părerea mea și mi o susțin:)))

Tu zici ca e ușor asediu și nu ti se pare greu.

Da, e adevărat în unele cazuri cum ar fii, nu ai dat de jucători buni sau de aliante bune pe acel server.

Eu te asigur ca daca jucai pe un server de asediu ro unde erau și jucători buni cu aliante bune, sunt sigur ca numai ziceai la fel acum:))

Pe asediul la o viteza mare trebuie sa fii extrem de activ.. dacă nu, te ai ars.

Respect și toate cele bune
 

asdphones

Stie Tot
Salut, nu te cunosc nu știu cine ești. Dar dacă ești locul 1 nu înseamnă automat ca ești și bun, asta e părerea mea și mi o susțin:)))

Tu zici ca e ușor asediu și nu ti se pare greu.

Da, e adevărat în unele cazuri cum ar fii, nu ai dat de jucători buni sau de aliante bune pe acel server.

Eu te asigur ca daca jucai pe un server de asediu ro unde erau și jucători buni cu aliante bune, sunt sigur ca numai ziceai la fel acum:))

Pe asediul la o viteza mare trebuie sa fii extrem de activ.. dacă nu, te ai ars.

Respect și toate cele bune

Scuze, m-am exprimat gresit. Nu mi se pare mai greu asediul fata de revolta. E diferit si atat. In rest.. jucatorii buni se stiu si majoritatea se respecta...
Dar pana una alta este un topic despre o lume cu revolta si aceeasi 3-4-5 oameni care se porcesc pe orice topic au venit si aici... Ok.. pe revolta sunt jucatori slabi, la revedere. Injurati-va pe topicurile de la asediu. Nu va stiu pe majoritatea ca jucatori dar pot sa-mi dau seama din comentarii despre ce caracter aveti...
 

DeletedUser16974

Guest
Scuze, m-am exprimat gresit. Nu mi se pare mai greu asediul fata de revolta. E diferit si atat. In rest.. jucatorii buni se stiu si majoritatea se respecta...
Dar pana una alta este un topic despre o lume cu revolta si aceeasi 3-4-5 oameni care se porcesc pe orice topic au venit si aici... Ok.. pe revolta sunt jucatori slabi, la revedere. Injurati-va pe topicurile de la asediu. Nu va stiu pe majoritatea ca jucatori dar pot sa-mi dau seama din comentarii despre ce caracter aveti...

Scuze acceptate, sa nu se mai întâmple ms
 

DeletedUser16184

Guest
Fac preluare cu ma-ta in pula si apoi preiau si conturi de joc :)
 
Nu s-a referit la blat ci la clasament.. nu te-a vazut top in clasament, a fi top in clasament nu consta in blaturi ci in activitatea ta cat si banetul bagat.
blat-uri sunt la atacatori, aparatori, luptatori, el nu s-a referit acolo ci la clasamentul general
=)),si eu i-am raspuns ca pentru a fi acolo sus 1.Ori intemeiezi 200+orase si joci farmerama(adica cresti orase in loc sa te bati cu adversarul)
2.Ori pandesti sa cuceresti interne
3.Astepti sa-ti cedeze "colegii" orasele.
Mie imi place sa joc,sa atac sa bag nave sa fac actiuni,mai putin intemeiat(chiar daca pe Byllis am intemeiat 60 de orase,daca nu se puteau tine nave nu aveam de ales decat sa intemeiez),pentru mn locul 1 e irelevant cat timp nu e un joc facut care sa-ti arate valoare.Sa cresti orase si sa intemeiezi sau sa cuceresti interne...asta poate face oricine pe jocul asta.Deci pentru mn locul 1 e irelevant:),mai ales pe revolta.
 
Sus