RHAMMUS, lumea aliantelor de top

Anubis.K

Stie Tot
fa pasi, singurii care primesc distinctii moca sunt bombardierii , se stiu ei care de pe aici
smiley-emoticons-blush-pfeif.gif
smiley-emoticons-blush-pfeif.gif

Cine?
 

DeletedUser16974

Guest
Când va aud, bombardieri peste tot, chiar atât de mulți s au înmulțit peste noapte?
 

DeletedUser6507

Guest
Ce naiba ma,nici nu a picat protectia si deja am ticket pt fotografie de profil?:))Jucatori de revolta
 

DeletedUser6507

Guest
@7bile cam absent,ce se intampla?E V6 cu revolta e mult mult mai easy decat cu asediu,nu mai chemi aliante cu care sa te bati ca nu ai adversar?
 

DeletedUser6507

Guest
Paturica... e usor pe revolta dar nu te-am vazut pe nici o lume pe locul 1.. nici macar in top10
wow,si ce propui?Locul 1 prin blat sa ma atac cu x si y sa fac pct si sa fiu locul 1,sau?Sau sa stau sa cresc 200 de orase?Aia e farmerama boss:),tot ce conteaza pe jocul asta este valoarea:) activitatea/strategia si echipa.Clasamentul jucatorilor e irelevant:),ca e foarte usor sa fi locul 1 prin blat;).Poti intreba altii jucatori despre mine nu e nevoie sa-ti dau explicati cine sunt sau cu ce ma ocup:),dar revolta e usor,vino pe asediu si te vad violat;),dar na;)),sunt sanse destul de mari sa fi violat si aici nu e cv nou;).Ai putea sa-l intrebi pe tavi de exemplu cate batai de cap i-am dat pe heraklion lui si echipei +bombardierul RAGNARAR ala ;)),incasam 10-15 revolta si se chinuiau sa-mi cucereasca un oras si isi luau "m...".:).Si eram doar eu si Triburile pe acolo;),rest erau dormeze;).Ai putea sa il intrebi si pe StiintaCrv13 daca tot esti in ally cu el:)).A jucat cu mn pe Byllis.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus