RHAMMUS, lumea aliantelor de top

Stiti ce e si mai caterinca? Faptul ca am raportat toate cacaturile pe care le-am facut de cand m-am apucat pe joc echipei de la suport si ii doare la papacioc, acum ca mi-am amintit, am adaugat niste lectii noi

Prestez servicii:
- blochez insule - 10$
- instalez & configurez bot - 3$
Ofer lectii pentru:
a) gold infinit - 10$
b) resurse infinite - 5$
c) cioara pe ciuperca pentru bot-ul de fake - 7$
d) strategie de boosting in puncte de batalie - 10$
e) strategie pentru simturi infinite - 10$

pt informatii aditionale: Azog#9731
 

DeletedUser17271

Guest
Bre o simpla intrebare ,cum de sti atatea cu puncte de batalie simturi infinite resurse gold infinit s.a ,si tu nu ai trecut pe nici o lume de 50 orase ?
Mi se pare o prostie cea ce faci tu .. indemni si mai mult la futerea acestui joc care candva era placut .
 

DeletedUser16184

Guest
Bre o simpla intrebare ,cum de sti atatea cu puncte de batalie simturi infinite resurse gold infinit s.a ,si tu nu ai trecut pe nici o lume de 50 orase ?
Mi se pare o prostie cea ce faci tu .. indemni si mai mult la futerea acestui joc care candva era placut .
Stie doar sa suga pula si sa se bage in vacanta cand ii violat=))))))))nu-i mai merge la intins mana prin Franta si incearca sa fraiereasca si el pe d-astia ca david=)))
 

NoobFromRo

Stie Tot
vin si ei la inmormantare la zeu' suprem poate pica de o pomana
smiley-emoticons-lol.gif
 
Bre o simpla intrebare ,cum de sti atatea cu puncte de batalie simturi infinite resurse gold infinit s.a ,si tu nu ai trecut pe nici o lume de 50 orase ?
Mi se pare o prostie cea ce faci tu .. indemni si mai mult la futerea acestui joc care candva era placut .
N-am trecut? :))))))))))) esti tu asa sigur? eu nu doar ca stiu, plateste-ma tarifele alea si te invat tot ce stiu si o sa vezi ca nu mananc deloc cacat :))))))))))
si ca sa o zic pe aia dreapta
ma fut pe jocu vostru cat timp nu se ocupa nici pulea de el
 
Ba, cand se deschide lumea urmatoare, sa-mi ziceti, blochez toate insulele de la centru in forma de plus de la un capat la altu si dupa facem licitatii, cine da mai mult ii deschid cate o insula
 
n-am trecut de 50 de orase niciodata kekw, si inca pe contu lu alex am fost cuminte ca nu era contul meu :))))))) l-am preluat la 29 de orase si in prima zi am facut jefuitorul zilei inconjurat doar de rosu si mai multe medalii pe deffender-ul zilei samd, ca sa nu mai zic ca dintr-o mare rosie am facut una verde si ca nu am mai jucat din momentu in care a dat pizda de grasunel pizdel inceput nou ca nu mai aveam pt ce, venisem doar pt Alex pentru ca handicapatu desi stia ca Alex e in spital il tot ataca cu fake-uri si minimale si ii baga nave cu minim, altfel ultima mea lume jucata ar fi fost katane unde am plecat dand inceput nou din scarba pentru unii cu care jucam

Si daca inca va credeti jucatori, sa va vad in pula mea ca stati pe 7 conturi de-odata cum am stat eu pe mochlos, muistilor :D
Am stat si la G si la K si la D si la A si la A si la U si la S si la L .i.
1631563691868.png

salpa, oferta ramane valabila

Prestez servicii:
- blochez insule - 10$
- instalez & configurez bot - 3$
Ofer lectii pentru:
a) gold infinit - 10$
b) resurse infinite - 5$
c) cioara pe ciuperca pentru bot-ul de fake - 7$
d) strategie de boosting in puncte de batalie - 10$
e) strategie pentru simturi infinite - 10$

pt informatii aditionale: Azog#9731


cine nu ma inghite e rugat sa ma suga, ms
@7bilefraiere
 
Ultima editare:

DeletedUser17370

Guest
2 bombardieri adevărați.. paturile & smaug the terrible ... paturile macar le are cu jocul, tu în schimb... Nu prea. Arată un cont de al tau pe care ai ajuns la peste 50 orase.. conturile tale sunt rares2018 , smaug the terrible , azog the defiler și azog penetratorul sau mă rog... penetratorul

Nu ne lua pe noi cu alex96mihai care e cont preluat. Pe cont preluat oricine poate creste in top foarte usor dar de la 0.... Nu mulți pot.

@RAGEE. dc nu vine să spună că a fost mare și tare pe bog? În schimb pe alecx222 chiar e mare și tare că te a șters după harta pe pandpsia :))) in frunte cu david
 

DeletedUser17370

Guest
Și da... vezi că dosr curvele prestează servicii.
Ne bucurăm că avem și curve pe aici..sau mai bine zis travestit :))))) travestitule
 
2 bombardieri adevărați.. paturile & smaug the terrible ... paturile macar le are cu jocul, tu în schimb... Nu prea. Arată un cont de al tau pe care ai ajuns la peste 50 orase.. conturile tale sunt rares2018 , smaug the terrible , azog the defiler și azog penetratorul sau mă rog... penetratorul

Nu ne lua pe noi cu alex96mihai care e cont preluat. Pe cont preluat oricine poate creste in top foarte usor dar de la 0.... Nu mulți pot.

@RAGEE. dc nu vine să spună că a fost mare și tare pe bog? În schimb pe alecx222 chiar e mare și tare că te a șters după harta pe pandpsia :))) in frunte cu david
m-a sters de pula :)))))))))))))))) am bagat vacanta pe pandosia ca nu juca nimeni si nu am mai stat sa car in spate o alianta in 5 oameni, daca voiam stateam si jucam cu london si cine mai ramanea dar nu se merita pentru ca eu oricum nu voiam sa mai joc dupa mochlos, fapt pe care poate sa-l confirme david, n-am mai intrat pe grepolis de cand am bagat vacanta si nici nu o sa o mai fac prea curand, astept o lume cu 3 orase de inceput sa-mi baxez un cont cu gold garla si dupa vad cf cu el, ori il vand ori m-oi juca, prin 2024 cand termin faculta

btw, cum poti fi asa retardat incat sa zici ca a sters cineva cu mine pe jos tinand cont cat am fost pe cont si am jucat n-am primit niciun atac?

handicapatule, unde am jucat mereu am trecut de "n" orase, dovada pe katane, am sters fiind in top nujcat
ia vezi ce scrie aici
1631566101032.png
 
Sus