RHAMMUS, lumea aliantelor de top

tages0rin

Membru activ
Si?... A mers piata baieti?
Slab coane slab, v ați ajuns și voi cu peste 10 orașe, ne lăsați sa murim de foame acum :))) oameni rai cu suflet rău :p
PS. De acum tine banii pt eventuri ca nu mai merita la resurse. Inno sunt prea măgari. Chiar merge îmbunătățit cursul de negoț e jecmăneala
 

DeletedUser17024

Guest
Bata-va poola de bombardieri necalificati ce sunteti toata ziua doar pe joc sunteti ....

bre dar voi viata persoanala nu aveti?

nu va-ti plictisit sa va injurati de dracii va ia?

duceti-va in poola mea la munca nu mai cersiti banii pe joc sau de la parintii...


@paturile coaie sai zik lui stil sati faca un monument la cit de tare te masturbezi cind scrii despre Mihaela... ce dracu de parca in loc de creier aveti pleava frate ...

chiar asa de tare va dusmaniti de la un joc asa ?

voi in loc sa va uniti si sa mergeti pe servere internationale sa sa le dati muie la aia voi stati si va muieti aciea unul pe altul...dezgustator ceea ce se citeste aicea . doar cu poola in gura si cu mata.ro stati pe limba...



eu vreau sa va intreb bre dar voi va futetiti in cur toti de va place sa va inpoliti unul pe altul ?


cind oare o sa jucam toti un joc frumos si fara aere ca eu sunt acela ca tu esti acela ca asa pe dincolo ..


jocul e facut ca cineva sa fie cistigator si cineva sa fie in peerzanie ...


credca suntem cel mai de cacat server de pe grepolis la cum ne respectam.

Cautam poza de pe.hermonassa in care ai zis ca vii sa stergi cu noi? :))))))))
 

DeletedUser17370

Guest
Tu ziceai că ești în vacanță și nu prea ai timp până pe 3 dar văd că rupi pe joc ....
acum ti-ai dat seama de abea ca nu luceraza nimic si ca nu e nici inginer ? :))) greu iti dai seama
il angajezi tu ca ospatar la tine la restaurant...
 

DeletedUser17370

Guest
de-ai fi activ pe joc cum esti pe forum, poate ar duce-o mai bine si alianta ta. Pamant de flori ce esti
tu da, stiu ca esti activ, daca te-ai si uita din 39 pagini cate postari sunt ale mele si cate sunt de ale voastre ai fi uimit... din 39 pagini sa spunem ca 1 este a mea, da ? 38 de cine sunt compuse ? de sons , ce inseamna asta ? ca sunteti niste muisti care va petreceti viata pe joc

chiar te rog sa iei la mana cele 39 pagini si sa vezi cate psotari sunt ale mele si cate provin din SONS = alianta virtualistilor :)
 

A stranger

Stie Tot
tu da, stiu ca esti activ, daca te-ai si uita din 39 pagini cate postari sunt ale mele si cate sunt de ale voastre ai fi uimit... din 39 pagini sa spunem ca 1 este a mea, da ? 38 de cine sunt compuse ? de sons , ce inseamna asta ? ca sunteti niste muisti care va petreceti viata pe joc

chiar te rog sa iei la mana cele 39 pagini si sa vezi cate psotari sunt ale mele si cate provin din SONS = alianta virtualistilor :)

ie clar , asediu zid 0
 

Anubis.K

Stie Tot
tu da, stiu ca esti activ, daca te-ai si uita din 39 pagini cate postari sunt ale mele si cate sunt de ale voastre ai fi uimit... din 39 pagini sa spunem ca 1 este a mea, da ? 38 de cine sunt compuse ? de sons , ce inseamna asta ? ca sunteti niste muisti care va petreceti viata pe joc

chiar te rog sa iei la mana cele 39 pagini si sa vezi cate psotari sunt ale mele si cate provin din SONS = alianta virtualistilor :)

cine ?
 

Artemidia

Membru Nou
Salut tuturor.

Unde pot gasi si eu linkul pt setarile lumii noi?

sau mi le poate spune cineva?

Multumesc anticipat!
 

Artemidia

Membru Nou
am gasit si eu...

multumesc oricum!!!

Mda, succes la cuceriri, baieti!!! ne revedem peste N luni, cand o mai aparea o lume buna cu sistem vechi!!!!
 
Sus