RHAMMUS, lumea aliantelor de top

Stupefy

Stie Tot
\.................................................................................................................../
. \__________________________________________________________/


Va rog sa ne ajutati cu lemne si carbuni, a picat rasnita lui Stil, orice donatie poate ajuta la imbunatatirea calitatii jocului, a serverelor.

Daca aveti de donat, ne puteti pune in recipientul de mai sus.
 

TereX

Membru activ
Cu ocazia asta poate văd boșorogii din Grepo Top cum ar trebuii să arate un server de revoltă adevărat.Nu farmerama lor de pe Zancle si Bhritos
 

tages0rin

Membru activ
Felicitări Invictus. Am deja 2 rapoarte cu terestru scafandru. Nu ne am așteptat chiar la 200k bireme. Frățioare. Bine a zis cine a zis candva, pe jucătorii buni și activi nu ai cum sa i Bati pe aparare. Pt ca uite situația: 350 ușoare pe 200000 bireme. Zgârietură. Degeba aduni mii de atacuri și poți sa dai cu 700000 ușoare tot nu spargi.
 
Ultima editare:

tages0rin

Membru activ
Ba toate ca toate. Noi apreciem jucătorii activi și buni și v-am felicitat. Eu personal v am văzut și pe Gonnos ceva timp și știu ce poate Invictus. Dar voi nu faceți nici un gest de fair play ? O felicitare pt intenție ? măcar de dragul artei dacă nu din suflet
 

mustangul 2

Membru activ
Ba toate ca toate. Noi apreciem jucătorii activi și buni și v-am felicitat. Eu personal v am văzut și pe Gonnos ceva timp și știu ce poate Invictus. Dar voi nu faceți nici un gest de fair play ? O felicitare pt intenție ? măcar de dragul artei dacă nu din suflet
daca nu o manifestam asta nu inseamna ca nu e de apreciat mobilizarea si timpul pierdut sa incadrati atatea mii de atacuri:)
 
Sus