Rezolvare bot de creat conturi

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Stai linistit ca pana rezolva asta stil, mai trec 2-3 ani si o sa ajunga jocul sa fie combinat cu alt server din europa poate chiar cel Englez:) stil este plecat la un templu de maici!
 

Himura Battousai

Membru activ
Daca nu se va lua atitudine,,,atat de catre admini ,cat si de catre comunitatea grepo,,serverul va fii colaps in cel mai scurt timp.....daca se mai vrea grepolis pe ro, trebuie ajuns la o solutie viabila si cat mai curand luata ....ps:verificarea mailului in 48 de h sau contul va fii sters ar fii o solutie utila zic eu,asa nu am mai avea ciuperci...de restul cu boti si cb..treb rezolvat cu cei care o fac
 

Lord Smaug

Stie Tot
sincer, stau si ma gandesc ca singura solutie e sa intram vreo 10 oameni si sa facem treaba asta pe spania/anglia/germania ca sa isi traga un semnal de alarma
 
Da frate da Demos meritau ce au pățit da de acum îi arzi pe toți….
de ce ma rog demos merita?
Sa sufere toti zic si eu, cat am jucat pe rodos multi eroi cu solutii pt ciuperci au fost pe aici, acum sa va vad ce faceti ca sunt 5 luni de joc,

si la cat gold este la piata sigur se va lua de pe ciuperci si se mai cumpara zile de vacanta, o sa prinda ciupercile 150 de zile forta
 

TereX

Membru activ
de ce ma rog demos merita?
Sa sufere toti zic si eu, cat am jucat pe rodos multi eroi cu solutii pt ciuperci au fost pe aici, acum sa va vad ce faceti ca sunt 5 luni de joc,

si la cat gold este la piata sigur se va lua de pe ciuperci si se mai cumpara zile de vacanta, o sa prinda ciupercile 150 de zile forta
Pentru ca Capone și Twistdark sunt doi parșivi care au făcut doar manevre de-a lungul timpului și nu și-au respectat niciodată înțelegerile.
 

DanyGBR

Membru activ
Cand am jucat pe Rodos, ne meritam soarta cu ciupercile, o numeati strategie si ne spuneați sa nu mai “plangem”…
Ok, roata se intoarce, de ce pula mea va plangeti acum?
Va meritați soarta, luati si jucati acum..fetițelor.
 

TereX

Membru activ
asta e punctul tau de vedere si nu o sa incerc sa te contrazic.
Păi eu îți pot argumenta.
Și ți le zic pe cele mai recente ca să nu zic de servere de acum 3-4 ani.
Nesebar-Twist înțelegere cu David și la trădat pe final
Sinope-All Stars înțelegere cu Friends și nerespectată înțelegerea doar pentru ca la prostit Capone pe Twist
Sinope(Capone)-Demos înțelegele cu Wild ,nerespectată bineînțeles.
 
Sus