Rezolvare bot de creat conturi

DeletedUser17271

Guest
Păi eu îți pot argumenta.
Și ți le zic pe cele mai recente ca să nu zic de servere de acum 3-4 ani.
Nesebar-Twist înțelegere cu David și la trădat pe final
Sinope-All Stars înțelegere cu Friends și nerespectată înțelegerea doar pentru ca la prostit Capone pe Twist
Sinope(Capone)-Demos înțelegele cu Wild ,nerespectată bineînțeles.
Astea sti tu de ele Dar Demos a ars multe ally in pact , gen yakuzza , lupii dacici s.a
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Astea sti tu de ele Dar Demos a ars multe ally in pact , gen yakuzza , lupii dacici s.a
da dar au luat coroana lupii si yakuza a fost acaparata pe o lume, deci nu chiar au fost asa arse in pact!

Singura arsa a fost Wild Fangs pe sinope, de atunci demos nu pot sa zic ca mai au cuvant ca alianta, intri in pact cu o alianta, pai stai in plm in pact pana la final, chiar daca e lumea farmerama!

Ori ai cuvant, ori nu, oamenii fara cuvant sunt curvele de astazi!
 

Stefan T

Membru
da dar au luat coroana lupii si yakuza a fost acaparata pe o lume, deci nu chiar au fost asa arse in pact!

Singura arsa a fost Wild Fangs pe sinope, de atunci demos nu pot sa zic ca mai au cuvant ca alianta, intri in pact cu o alianta, pai stai in plm in pact pana la final, chiar daca e lumea farmerama!

Ori ai cuvant, ori nu, oamenii fara cuvant sunt curvele de astazi!
Decat farmerama pana la final, mai degraba un mesaj "boss, vrem lupta, in 3 zile incepem razboiu" si probabil nu mai comenta nimeni nimic pe treaba asta
 

CaponeM

Stie Tot
Păi eu îți pot argumenta.
Și ți le zic pe cele mai recente ca să nu zic de servere de acum 3-4 ani.
Nesebar-Twist înțelegere cu David și la trădat pe final
Sinope-All Stars înțelegere cu Friends și nerespectată înțelegerea doar pentru ca la prostit Capone pe Twist
Sinope(Capone)-Demos înțelegele cu Wild ,nerespectată bineînțeles.

Si ma rog, cu ce la prostit capone pe twist?
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Decat farmerama pana la final, mai degraba un mesaj "boss, vrem lupta, in 3 zile incepem razboiu" si probabil nu mai comenta nimeni nimic pe treaba asta
Daca era asa ceva si se intampla asa, atunci da, era corect sa se rupa pactul pentru faptul ca nu aveau cele 2 aliante cu cine sa se lupte, dar aici a fost o nesimtire din partea liderilor de atunci ai demosului si asta a vazut toate comunitatea, nu doar eu ca am jucat cu wild pe sinope!
PE sinope la inceput au fost 4 aliante..wild si demos in pact si friends cu stelutele in pact
Friends a dat stergere si resstul au intrat la demos, iar wild se batea cu stelutele!

Dar panaramele care au vazut ca nu pot castiga lumea fiind 2 aliante cu jucatori activi ce s-au gandit..sa baga o scuza..sa rupa pactul cu wild care i-au ajutat de la inceput contra friends pe nave luate si sprijin-uri, alti 2-3 din stelute care au vrut neaparat coroana au tradat stelutele si s-au mutat imediat pe granita cu m54-m55 si dupa au fost acceptati pe sustache in demos

Deci efectiv pactul nu trebuia sa fie rupt, atat timp cat erau stelutele, daca dadeau si ei stergere..atunci se vorbea sa se rupa pactul pentru a nu juca farmerama dupa ce fiecare alianta isi consolida granitele si era un joc fair play adevarat si aveau cuvant si coloana!

Dar ei au tradat ca ultimele panarame, ce alianta care se respecta face una ca asta? explica-mi tu?

Daca era sa nu fie intrate direct cu pact si era doar un PNA intelegeam, dar asta a fost pact vorbit cu 1 saptamana inainte de a se deschide lumea..wtf man?

asa ca lasa-ma cu demos, au castigat si ei o lume cu tradari, ca altfel nu o pot numi!

Nu am nimic cu nimeni, dar asta e adevarul, daca supara..asta este!
 

CaponeM

Stie Tot
Decat farmerama pana la final, mai degraba un mesaj "boss, vrem lupta, in 3 zile incepem razboiu" si probabil nu mai comenta nimeni nimic pe treaba asta

Au fost anunțați că pactul se va rupe în 2 săptămâni, ba chiar i-am oferit ocazia la bila să-și mute/facă granița cu calm, in liniște, iar apoi sa ne o dam pe hartă, dar nici asta nu a făcut-o. A fost mai ușoară soluția de " am decis să stergem/renunțăm" :)))))))

+ când i-am cerut permisiunea de a întra în m44 ( peste cei din stars ) cât sa mai dau de lucru la oameni, am fost din nou refuzat pe motiv că și aia este marea lor, și că să aștept să-si termine ei meciul cu stars..:))))))))))

PS. Și dacă a-și fii vrut eu personal să stea demosul pe bara, ori să jucăm farmville, oamenii nu ar fii fost de acord și cel mai probabil ar fii iesit din ally "sa joace"

PS2. In final am rămas pe hartă cu stars & polonezii, cu care ne am batut până aproape de minuni.. :)))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
facem si noi ceva productiv pt toate comunitatile de grepolis si ne strangem 10 insi sa le aratam ciuperci pe extern? poate poate asa, se face ceva si cu ocazia asta tragem si un semnal de alarma catre grepolis romania
 
Sus