Resurse orase

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cum ar fi ca toate resursele pe care le avem intr-un oras sa fie disponibile si in celalt oras detinut de unul din noi?
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu ce sa spun! Pe deoparte PRO pe deoparte CONTRA! Daca ai resurse putine intr-un oras iar cand cuceresti mai multe orase ce faci? Deci mai mult CONTRA! Este bun asa cum e! Scuze!
 

DeletedUser5208

Guest
S-a mutat clasa a 6-a pe Grepo , sectiunea Propuneri .



Ca sa raspund la propunere , si atunci care ar mai fii scopul Pietei ?
Presupun ca tu vrei sa zici ca resursele de pe satul cel mai mare sa fie accesate si pe celelalte sate mai mici fara sa mai faci negot.

Eu inteleg ca e un joc ...dar hai sa pastram putin adevar din el...ca nu se teleporteaza resursele alea acolo .




Costaenemy a spus:
Nu stiu ce sa spun! Pe deoparte PRO pe deoparte CONTRA! Daca ai resurse putine intr-un oras iar cand cuceresti mai multe orase ce faci? Deci mai mult CONTRA! Este bun asa cum e! Scuze!

Nu stiu ce sa-ti spun , pe deoparte ti-as zice sa treci sa-ti faci temele ca ar fi mai educativ si as fi PRO ,pe deoparte dialogul iti stimuleaza neuronu' ! Pe o alta parte , daca ai resurse multe si nu ai nici un sat , ce faci ? ! Deci hai sa stimulam si logica! Cum facem asta? Citind ceea ce scriem inainte sa postam , ca sa fim siguri ca are noima! Este bun asa cum am zis ! Scuze!


"Am vazut eu pe un joc niste nave inter-stelare misto , credeti ca le putem pune si pe ele ca unitati mitice pentru un zeu nou preluat dupa Terminator " e valida propunerea pentru ca stim ca Terminator a mers in timp ca sa-si salveze fundu' robotic din viitor !

Cam asa si aici , anumite functii chiar daca pot fi implementate , ar destabiliza complet jocul si ar scoate din naturaletea lui care si asa are mici erori .
 

DeletedUser

Guest
poti trimite resurse dinrun oras in altul cu piata
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus