Reset

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
As dori ca lumea sa se reseteze mai repede sa putem juca din nou.B-)
 

DeletedUser

Guest
Cand se termina, lumea respectiva nu va mai fi disponibila.

Tu mai degraba doresti deschiderea unei noi lumi :)
 

DeletedUser

Guest
nu doresc sa ma inscriu din nou pe alpha dar sa nu fie asa de multi:DB-)
 

DeletedUser

Guest
nu doresc sa ma inscriu din nou pe alpha dar sa nu fie asa de multi:DB-)

Deci tu doreşti deschiderea unei noi lumi (cum a spus şi Norbit). Când se va deschide o nouă lume se va afişa atât pe pagina principală a jocului, cât şi pe forum.
 

DeletedUser

Guest
pai da ,dar pe unele lumi s-au facut 4 din cele 7 minuni si nu s-a inchis lumea inca
 

DeletedUser

Guest
Este posibil ca o lume să se restarteze?

Nu. Însă după o anumita perioadă, când o alianţă sau un grup de persoane controlează majoritatea hărţii, ei pot fi declarati câştigători si lumea poate fi închisă. Acest lucru nu s-a întâmplat încă niciodată, şi nici nu se preconizează în viitorul apropiat închiderea unei lumi.

Pana aici am inteles cum sta treaba

În versiunea 2.00 , lumiile se vor inchide când o alianţă controlează cel puţin patru din şapte minuni ale lumii.

Aici am ramas in ceata:-/Poate sa explice cineva?
 

DeletedUser

Guest
Este posibil ca o lume să se restarteze?

Nu. Însă după o anumita perioadă, când o alianţă sau un grup de persoane controlează majoritatea hărţii, ei pot fi declarati câştigători si lumea poate fi închisă. Acest lucru nu s-a întâmplat încă niciodată, şi nici nu se preconizează în viitorul apropiat închiderea unei lumi.

Pana aici am inteles cum sta treaba

În versiunea 2.00 , lumiile se vor inchide când o alianţă controlează cel puţin patru din şapte minuni ale lumii.

Aici am ramas in ceata:-/Poate sa explice cineva?


Lumile Beta/Iota/Epsilon/Zeta...etc.Care aveau versiunea 1.16,nu se vor inchide daca vor fi construite 4 din cele 7 minuni.Din cauza revoltelor jucatorior,acestea vor continua,insa,daca o alianta termina 7 din 7 minuni,si are mai mult de jumatate din harta,este aleasa castigatoarea lumii.
Lumile Kappa/My/Lambda...etc,vor fi inchise cand o alianta termina 4 din cele 7 minuni.
 

DeletedUser

Guest
Daca e asa cum zici am inteles cum stau lucrurile mersii;)
 

DeletedUser

Guest
Pai cum nu se inchide daca se trece pe lumea eroilor?
Rog un admin sa ne explice si noua cum sta treaba se inchid lumile sau nu se inchid
 

DeletedUser

Guest
Cand se vor inchide lumile de joc, jucatorii vor fi anuntati in prealabil. Momentan nu va fi inchisa nici o lume de joc.
 

DeletedUser

Guest
lumea eroilor

sal all

am indeplinit toate conditiile

cum pot sa intru sa joc in lumea eroilor

multumesc pentru raspuns
 

DeletedUser

Guest
Astai spilu' acum nu poti intra pentur ca nu e deschisa lumea eroilor:-&:-&
 

DeletedUser7295

Guest
Astai spilu' acum nu poti intra pentur ca nu e deschisa lumea eroilor:-&:-&

Este deschisa o lume a eroilor la teste.
Nu stiam k toti putem intra in ea si cand am dat sa intru pfff era 5000 jucatori in ea si nu am mai putut sa intru,dar am auzit k e super tare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus