recuperare cont

livmoi

Membru Nou
Am recuperat id si numele lumii pe care am facut minunile dar nu mai stiu adresa de email, mi-o puteti spune? lumea este pi si id de utilizator este The Archangel , multumesc. nr. de telefon l-am schimbat nu mai stiu care era.
 
livmoi321@gmail.com si numarul de telefon +44888777666
smiley-emoticons-thumbs-up-new.gif
 

Spener

Membru
Când va vad pe toți astea care comentați doar în bătaie de joc îmi vine rău. Omul chiar vrea sa își recupereze contul dar se găsesc câțiva fără caracter sa comenteze aiurea .Cred ca mai bine ara emailul ilsugi@estiprost.com pentru comentatorii astea de toată jena
 

Spener

Membru
La toate postările vad aceleași persoane "prea inteligente " sau în termenii mei slab pregătite care se trezesc sa comenteze la orice .Chestia ca nu comentați sa ajutați un jucător va treziți ca niște dobitoci sa râdeți și sa comentați în ras .Forumul asta a fost făcut sa ajute oamenii nu sa tina toate leprele care își cauta cei 7 ani de acasă pe aici
 

saca 24

Stie Tot
Aici ma simt si eu vizat.Dar n-am zis in ras, pur si simplu i-am dat tag lui @Stil sa rezolve problema omului.
Daca Stil doarme in papuci, nu e vina nimanui.
 
Daca vrei sa intorci contul nu vii pe forum si intrebi pe altii ce email si numar de telefon ai avut pe cont personal domnul Paleta
smiley-emoticons-drunk.gif


Exista suport ori Gucci ca el stie a schimba emailuri .
#14zile#amintiri
 
Sus