Recrutari A R C A N I A si DRUIZII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
-Alianta A R C A N I A cauta jucatori peste 3000 de puncte,activi si cu o experienta in spate,toti jucatorii care vor sa ni se alature sa ii dea un mesaj jucatorului m3high/IMPARATUL IADULUI.



-Alianta DRUIZII cauta jucatori peste 1000 de puncte,activi nu conteaza daca au experienta sau sunt incepatori,ii vom invata,toti jucatorii care vor sa ni se alature sa dea un mesaj jucatorului mixedi26/piticut.

Va asteptam!
 

DeletedUser3972

Guest
gata?si-a dat seama lumea ce alianta sunteti si va parasesc?va spun eu,aia care ii mai aveti stau de frica nu de bine ce le e.si nu stiu de ce le e frica de m3high si imparatul iadului
 

DeletedUser

Guest
eu nu stiu ca la noi(DRUIZII si cred ca si A R C A N I A) au pelcat jucatori si nu am ramas prieteni cu ei din contra eu am recrutat din alianta voastr un jucator in academie si peste cateva ora imi da mesaj ca cica ma intorc inapoi ca daca nu ma cuceresc,acum acolo cred ca ati vorbit de alianta voastra nu de familia noastra
 

DeletedUser3972

Guest
fa un screen te rog.il dau exemplu pe tsu70.a iesit de la noi ca nu ii convenea nu stiu ce,a trecut prin multe aliante si tot la noi a vrut sa vina.crezi ca de frica?bineinteles ca noi l-am dat afara.cine pleaca,plecat ramane.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus