Reclamatie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Poate daca formulez altfel voi capata si niste raspunsuri.

Unde anume in Germania (mail si telefon) pot sa fac o reclamatie legata de anumiti admini din Romania ?

E o intrebare simpla, la care cer ajutorul adminilor in a capata un raspuns. De asemenea ii voi face si un screenshot ca sa tin minte cand am pus aceasta intrebare.


Va multumesc.
 

DeletedUser4040

Guest
Este evident ca nu stiu raspunsul. Insistam degeaba. Stiu doar sa stearga, mai mult nu au progresat.
 

DeletedUser

Guest
Pai asta e un subiect separat care nu are legatura cu ce am discutat pana acum. Nu exista nici un motiv sa fie sters.

Am cerut ajutorul adminilor intr-o alta problema. Si astept raspuns evident.
 

DeletedUser

Guest
InnoGames GmbH
Harburger Schloßstraße 28
21079 Hamburg

Fax: 040 7889335 21
Contact: info@innogames.de (Nu oferim suport pentru joc, pentru contact vă rugăm să folosiţi limba engleză sau germană)
 

DeletedUser4040

Guest
Trebuie mai intai facuta o analiza semantica...abea apoi NU vei primi nici un raspuns.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc pentru email. Il voi folosi si pe acesta.

Daca se poate si un numar de telefon de la relatii cu clientii. Este trecut doar numarul de fax acolo.
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau dar INNO Games nu pune la dispozitie un numar de telefon (call center). Am incercat sa caut si sa va ofer un numar de telefon dar nu am gasit.
Aveti aici portalul direct INNO
:http://www.innogames.com/ poate gasiti dumneavoastra numarul de telefon.
 

DeletedUser8276

Guest
Multumesc pentru email. Il voi folosi si pe acesta.

Daca se poate si un numar de telefon de la relatii cu clientii. Este trecut doar numarul de fax acolo.

Incearca sa gasesti pe google sau ii poti contacta si pe site-ul lor. si eu am gasit tot numarul de fax pe net
 

DeletedUser

Guest
Sunt sys admin, crede-ma ca ma pot folosi de internet pentru a face rost de aceste date. Dar nu vreau sa fac asta. Platesc pentru a juca acest joc si am dreptul la suport.

Vreau si eu un numar de telefon de la relatii cu clientii sau daca exista de la reclamatii din Germania. Multumesc.

- - - Updated - - -

Imi pare rau dar INNO Games nu pune la dispozitie un numar de telefon (call center). Am incercat sa caut si sa va ofer un numar de telefon dar nu am gasit.
Aveti aici portalul direct INNO
:http://www.innogames.com/ poate gasiti dumneavoastra numarul de telefon.

Nu am nimic cu dvs. insa imi este imposibil sa cred nu exista nici un admin in Romania care sa nu stie un numar de telefon de la suport. Va rog sa va informati si sa aflati acest numar de telefon de la firma la care lucrati dvs, sau colegii dvs. Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
INNO GAMES nu pune la dispozitie un numar de telefon.
Toate informatiile de contact disponibile clientilor le aveti deja.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc pentru raspuns. Am trimis deja un mesaj direct de pe site in care cer aceste date si imediat cum o sa primesc un raspuns o sa ofer aceste informatii tuturor celor care vor dori sa le cunoasca.
 

DeletedUser

Guest
Doresc sa aflu adresa filialei InnoGames din Rominia. Ma poate ajuta un admin?

- - - Updated - - -

Limbaj de cartier, gandire de cartier. Nu poti cere mai mult acolo unde nu exista...

Subiectul deschis de tine nu isi are rostul pe sectiunea de politica si propaganda, daca voiai sa te lamuresti in legatura cu afirmatia adminului ii cereai explicatii pe privat si era foarte posibil sa ti le si dea
Cat despre " plangerea" voastra referitoare la decizia adminului cu care ati iesit peforum de la bun inceput..Degeaba plangeti atat pentru acea banare, daca ati fi citit cu atentie regulamentul ati fi putut constata ca individul care a fost banat si-a meritat pedeapsa...la articolul 3 numit comunicare scrie clar , citez " acuzatiile nefondate aduse echipei de admini(atat pe forumul cat si catre suport ) , pot duce la excluderea din joc a respectivilor jucatori. " iar daca tu, ca jucator spui, explicit ori mai voalat ca ai pile la admini si bineinteles ca nu ai, ... ti-o iei pentru acuzatii nefondate ))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Chiar astept sa vad ce raspunsuri vor primi colegii aliantei mele,si sunt sigur ca ceea ce a patit colegul nostru a fost nedrept.
 

DeletedUser

Guest
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus