Razboi Nordic Shadow vs Deathrow-Never Walk Alone

  • Autor subiect DeletedUser2743
  • Data de început

DeletedUser2743

Guest
Razboi Nordic Shadow vs Deathrow-Never Walk Alone

Fosta academie a aliante M.I.R isi continue razboiul cu cele 2 aliante care au tradat un pact.(SW)
 

DeletedUser2743

Guest
De 2 zile aceste doua aliante care au in total 183 membrii si un punctaj de28540024 se schinuie sa cucereasca un jucator care are 14 orase si 143655 pct.Am sa va pun cateva rapoarte:

Asa au venit:
13463422.jpg


Asa au plecat:

112ha.jpg

1111lwr.jpg
 

DeletedUser2743

Guest
Si lista continua.
Tin sa mai adaug ca au fost peste 150 de atacuri cu revolta si nu s-a pierdut decat 2 orase.:pro:
Va las pe voi sa criticati....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
puisor, daca ai curaj sa postezi si navele din seara asta...esti un adevarat GOLAN!
te poopa dulce cookie! ;)
 

DeletedUser2743

Guest
daca as putea da dar contul este in curs de stergere.oricum nu faceau fata la toate orasele
 

DeletedUser

Guest
eu nu vad nimik de la marea alianta Nordic Shadow.:(
O alianta ca si si jucatorul, mica si slaba, un punct pe harta.:pro:
 

DeletedUser

Guest
In calitatea ta de fost intemeietor al Academiei Arcania transformata si transferata Academie MIR si apoi Nordic Shadow credeam ca stii mai bine cum au decurs lucrurile insa probabil ca liderii din aliantele mari nu au tinut legatura si cu academiile lor.
Pactele dintre Deathrow - NWA - Gladiatorii 65 rezista de atat de mult timp datorita respectului si dovezilor de Fair Play atat din partea conducerilor celor trei aliante cat si a fiecarui jucator in parte.
Acum legat de atacurile lansate pe tine se datoreaza locului special pe care-l ai in inimile unora dintre colegii mei si a unora din aliatii nostri. Eu nu am jucat cu tine nu te cunosc dar pot sa spun ca ai facut o impresie puternica asupra lor.
La ora cand ai postat rapoartele ai omis cate ceva:
1. Din NWA te-a atacat si a cucerit deja orasul un singur jucator tsu,
2. Aveai deja 5 orase cucerite si restul cu revolte pe ele,
3. Din Deathrow te-au atacat ceva mai multi dar nu chiar toata alianta ca mai avem si alte treburi , tinte insa au fost toate orasele tale si fiecare s-a axat pe un oras, daca vedem cate orase ai cam se vad cati jucatori te-au atacat.
4. Cand mai postezi pe forumul mare ar fi bine sa postezi doar informatii reale si verificate
 

DeletedUser

Guest
Razboi Nordic Shadow vs Deathrow-Never Walk Alone

Fosta academie a aliante M.I.R isi continue razboiul cu cele 2 aliante care au tradat un pact.(SW)

cand ati dat de greu, ati parasit arcania si ati venit sub aripa tigrului din mir. dupa ce mir-ul s-a destramat voi ati vrut sa profitati de pactele pe care le-ati avut din cauza mir-ului iar asta nu se poate. va pliati dupa cum bate vantul si nu aveti nici cea mai mica asemanare cu fostul mir din care sunt mandru ca am facut parte.

iar tu esti 0. iti manifesti neputinta scriind aici si asteptand ca lumea sa iti planga de mila. esti un adevarat conducator.
 

DeletedUser2743

Guest
cand ati dat de greu, ati parasit arcania si ati venit sub aripa tigrului din mir.

arcania incepusera sa se destrame iar jucatorii erau racolati in diverse aliante.iar cu tigrul ne cunosteam de pe alpha el m-a invatat regulile
 

DeletedUser

Guest
Sa iti fie tarana usoara.....

In sfarsit se curata lumea de tine.Mai intai au fost centurionii :D felicitari tuturor celor ce au contribuit si acum scapam si de cel mai antipatic jucator de la delta incoace.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Guest
:)

...............
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Aici vorbim despre eta, baieti! haideti sa readucem Eta in prim plan, My e doar sora mai mica
 

DeletedUser

Guest
-dar nici pe eta hekia nu s-a descurcat prea bine. alianta lui Newer Walk Alone a fuzionat cu deathrow. tot timpul hekia lauda NWA . acum nu e nicaieri.
 

DeletedUser

Guest
Aici vorbim despre eta, baieti! haideti sa readucem Eta in prim plan, My e doar sora mai mica
vroia si omul sa se laude si repede sariti si voi :))

ribil care nwa ? ca eu vad deathrow-nwa :eek:....sau amestecat pactele? :heh:
iar intra poeaurel in vacanta ?:p
 

DeletedUser5689

Guest
daca as putea da dar contul este in curs de stergere.oricum nu faceau fata la toate orasele

dak tot spui k nu faceau ei fata dc ai renuntat u la cont?
si eu am avut atacuri si totusi sunt si acum pe jok si nu au reusit sa-mi ia orasu desi am avut multe atacuri(peste 100 timp de o sapt )
 

DeletedUser2743

Guest
timpul nu imi permite deoarece mai am cont si pe alte lumi:p
 
Sus