Razboi Mondial

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser14175

Guest
Cum ar fi daca o data pe an, la o data fixata de de playeri pe forum, sa se organizeze un razboi total intre primele 5 presle din top impreuna cu breslele mai mici care vor sa ii devina aliate.
O zi in care cucerirea sa fie mai rapida si unde sa se poata ajunge la o " alianta " intre aliante pentru a distruge/anihila o alta breasla mai puternica.
 

DeletedUser

Guest
razboi unde , pe o lume noua sau ... ?
ce presupune o breasla? ( alianta?)
poti da mai multe detalii?
 

DeletedUser11818

Guest
la breasla se refera la alianta si se refera sa faca cuceriri mai rapide in ziua aceea pe orice lume lume existenta intre aliantele cu pact si cele care au declarat razboi



revansa43
 

DeletedUser14175

Guest
cam asa

ma refer sa se constitue un razboi intr-o zi oarecare, unde primele 3-5 aliante din topul lumii respective sa poata cucerii orasele celorlalte aliante din fruntea topului mult mai repede ; iar aliantele mai mici sa poata avea un pact de o zi (cat dureaza eventul) in care sa se poata alatura uneia din cele 3-5 aliante din top, si sa o ajute in cucerirea oraselor inamice :-/B-).|..
 

DeletedUser12151

Guest
In esenta pare o idee buna, dar mai trebuie lucrat. :)
 

DeletedUser

Guest
Cum ar fi daca o data pe an, la o data fixata de de playeri pe forum, sa se organizeze un razboi total intre primele 5 presle din top impreuna cu breslele mai mici care vor sa ii devina aliate.
O zi in care cucerirea sa fie mai rapida si unde sa se poata ajunge la o " alianta " intre aliante pentru a distruge/anihila o alta breasla mai puternica.

Eu propun o bataie anuala la fund pt toti razboinicii luminii!!
 

DeletedUser7478

Guest
Cum ar fi daca o data pe an, la o data fixata de de playeri pe forum, sa se organizeze un razboi total intre primele 5 presle din top impreuna cu breslele mai mici care vor sa ii devina aliate.
O zi in care cucerirea sa fie mai rapida si unde sa se poata ajunge la o " alianta " intre aliante pentru a distruge/anihila o alta breasla mai puternica.

Copilas cred ca ai gresit forumul defapt cred ca ai gresit si jocul ,deci vezi ce setari ai la browser ca singurul lucru in comun cu noi si comunitatea grepolis e limba Romana!!!!
 
Sus