Razboi Deathrow - ARCANIA

  • Autor subiect DeletedUser5234
  • Data de început

DeletedUser5234

Guest
ca sa nu se plictiseasca lumea si sa devina monotona Eta, cele doua aliante, locul 2 si respectiv locul 1, s-au gandit sa dea ceva de urmarit celor care mai intra pe aici.

asa ca de azi inainte o sa vedem care e mai bun: Deathrow sau ARCANIA?

am rugamintea ca toti cei care posteaza sa se abtina de la jigniri si atacuri personale. eu voi incerca sa vorbesc mai mult prin rapoarte, ca alea sunt cele mai interesante. ;)
 

DeletedUser

Guest
Death nuj cum , erau cei care vroiau sa faca fuziune cu HAVOC acum ceva vreme .. A R C A N I A era o alianta pacifista , acum .. nu stiu ce sa mai zic ..
Death au jucatori putini , dar cred ca sunt buni/experimentati , la fel si A R C A N I A , au multi jucatori .. se poate sa lucreze ca o haita ..

Eu zic ca acest razboi se v-a termina cand vine Apocalipsa :).
 

DeletedUser5234

Guest
death nuj cum de care spui tu au fost abordati de HAVOC pentru o fuziune. cu acelasi mesaj de care se mai vorbea pe aici pe forum.

dar ca si altii, i-au refuzat pe cei de la HAVOC.
 

Nihilius

Membru activ
Cred ca ar fi utila o harta cu cele 2 tabere, sa ne dam seama si de pozitia lor, care ar putea fi in avantaj.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca ar fi utila o harta cu cele 2 tabere, sa ne dam seama si de pozitia lor, care ar putea fi in avantaj.
image.php

Alb -> Arcania + Academia
Galben-Verzui -> DeathRow
 

DeletedUser5234

Guest
first blood.
deocamdata ei sunt la indemana. promit sa imi fac loc spre cei mai mari si mai periculosi cat de curand.

26992908.jpg

77051785.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sa folosim noul sistem de facut harti e mai frumos,si din ce am inteles eu se actualizeaza singura :D
Sper sa va placa ceea ce fac aici.

image.php


rosu** arcania+academie
galben** deathrow
roz** Never walk alone +academia
alb** =lex=2
Cyan** Marele imperiu roman
albastru** Gladiatorii 65
Verde** Panda

Am modificat harta pentru a se vedea mai clar situatia politica din zona.
Cert este ca cei din arcania au razboi cu Deathrow,Never Walk Alone si Marele Imperiu Roman.
Nu stiu diplomatia lor fata de celelalte 2 aliante din granita estica(gladiatorii) si Sudica (Lex 2) dar ar fi bine sa isi caute aliati.

Unde diplomatia a esuat a izbucnit razboi,dupa cum zicea si jhon doe voi revenii cu raporte in weekend neavand rostul sa scriu aici inutilitati.

Spor la joc si in weekend revin cu raporte postate aici frumos.
Referitor la ce zicea warrior de durata razboiului....
Eu zic sa nu te grabesti sa tragi concluzii...pronosticul meu este undeva la 3-4 luni poate si mai putin

Insa cei din Arcania nu au intalnit inca un dusman redutabil pana acum,in timp ce deathrow au purtat ceva lupte foarte interesante.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5234

Guest
mai au si colegii mei niste reusite, dar nu mi-au transmis pozele pentru a le posta.
se poate vedea in statistici.

60133664.jpg
 

DeletedUser

Guest
Deathrow va castiga fara nici o problema..ARCANIA e pe duca..MY OPINION
 

DeletedUser5133

Guest
cum sa fie pe duca...rupe imparatul iadului tot in calea lui ;) mai ales ca acuma si-a tras id de mess sa puna la cale strategia: eusefuvostruvoislugilemele..:eek: . multa bafta celor din deathrow...:D
 

DeletedUser

Guest
Astazi si ieri cei din A R C A N I A au incercat un atac organizat asupra colegului nostru engerbk.

Rezultatul? Engerbk a facut 40.000 puncte de batalie. A R C A N I A a pierdut destul de multe trupe cu nici un folos, din pacate nu au fost in stare sa ia nici macar un oras :p. Mai mult succes la urmatoarele actiuni ;). Apropo, john doe, stiu ca noi suntem mediocri, dar cei din A R C A N I A cum mai sunt? :rolleyes:.
Imparate, ala e id-u tau de mess? Te adaug si eu :))
 

DeletedUser5234

Guest
uite aici atac organizat. urmariti cate orase pierde acest jucator. pana acuma sunt 4

22521513.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5234

Guest
evident, nu ne asumam meritul in intregime. aici e lucru in echipa.

multumesc si colegilor mei care ajuta si contribuie la aceste mici victorii.
 

DeletedUser

Guest
Pacat, sincer ma asteptam la ceva mult mai puternic din partea arcanienilor. Nu-i vad sa se apere, nu-i vad sa riposteze... mai nimic. Deja s-au dus la vale si asta mult prea rapid. In aproximativ o saptamana au fost detronati si chiar au ajuns pe locul 3, cu sanse mari sa paraseasca podiumul in favoarea Marelui Imperiu Roman.

Sper ca Imparatul Iadului, sau jucatorii cu experienta din A R C A N I A sa ii organizeze si pe ceilalti si sa incerce macar o singura actiune organizata.

Chiar e plictisitor acest razboi, nu este acea emotie inaintea navei. Te duci la sigur.
 

DeletedUser

Guest
Blocari de Conturi

Pe Eta vad ca au inceput magariile unora care nu stiu sa joace corect.
S-au spart parolele la conturi si s-a intrat pe mai multe conturi si cu interactiuni intre conturi.
Rugam adminii si pe aceasta cale sa intervina
Daca unii nu stiu sa piarda corect si se preteaza la tot felul de tertipuri sa nu mai joace grepolis
 
Sus