RAGNARAR VS OLYNTHUS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Anubis.K

Stie Tot
E misto sa fii si curva in timpul liber , va inteleg , fiecare om cu complexele lui , e acceptabil .
Unde este hall of fame că nu-l găsesc...
Legat de faza cu cea mai puternică... discutabilă treaba... pe 4 lumi pe care am jucat eu în perioada Friends vs Demos a fost 2-2 la minuni, pe revoltă sau alte moduri nu știu că eu joc doar sistemul vechi de cucerire pe minuni

https://ro.grepolis.com/start/hall_of_fame
 

DeletedUser16974

Guest
Din toamna, la formația Marinică:)))))

Vreau contrat pe 2 ani, cu posibilitatea de a prelungi pt încă un sezon + diverse sporuri de performanță ( cat de mult dorm, nave încasate, etc!)


Nu frate, tu esti ca Messi, nu exista contracte. Exista contract pe viata intelegi?:)))) nici nu se pune problema, esti vocea a doua
 

DeletedUser6507

Guest
Toate ca toate:),dar la straini cand mergem sa le dam o lectie?:)
 

elias21

Membru
Esti 0 o sa ti demonstrez pe joc , 0 ca lider 0 ca jucator , fara @elias21 fostul meu jucator sub alte nume originalfeeling de pe edessa ca i placea revolta pana sa l cunoasca pe vali sandu :))) esti doar un simplu jucator care sta in umbra lu elias ca sa intelegi ! :)

Iar vorbesti aiurea, cica jucatorul tau, fmm de prost. Am pierdut vremea 2-3 luni pe gela in alianta "ta" condusa de cyoby cat jucam v2 revolta contra flerp si eram jucatorul tau fmm:))) apropo vezi ca pe ro doar asediu am jucat inainte de edessa:))))

daca chiar simti nevoie sa ma mentionezi vezi ca intr-o luna revin si eu pe joc, ca sa joci contra hakuna completa
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Iar vorbesti aiurea, cica jucatorul tau, fmm de prost. Am pierdut vremea 2-3 luni pe gela in alianta "ta" condusa de cyoby cat jucam v2 revolta contra flerp si eram jucatorul tau fmm:))) apropo vezi ca pe ro doar asediu am jucat inainte de edessa:))))

daca chiar simti nevoie sa ma mentionezi vezi ca intr-o luna revin si eu pe joc, ca sa joci contra hakuna completa
Asa perfect :))))))) daca o sa mai fie hakuna atunci . Ai uitat de unde ai plecat ce sa ti fac ma , acu te dai mare pe aici dar cand te invatam cum sa joci ca erai petarda nu mai erai asa tare in gura :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus