Războaiele Lumii Sigma

DeletedUser

Guest
stie cineva ce razboaie se poarta, ce aliante lupta intre ele, stiu ca e devreme pt razboaie, doar am intrebat:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5957

Guest
CLANUL LUPILOR ALBI si ACADEMIA LUPILOR ALBI domina momentan lumea . Si la puncte de batalie , si la puncte . Nu prea mai sunt razboaie
 

DeletedUser

Guest
da asa este CLANUL LUPILOR ALBI este pe primul loc si va ramane acolo, dar poate vor fii razboaie intre celelalte aliante. pt locurile 3,4
 

DeletedUser9105

Guest
M-am uitat pe statistici grepolis, familia lupilor albi domina lumea aia, oricum aliantele de pe locurile 3,4 sigur vor vrea sa le i-a locul.
 

DeletedUser7060

Guest
M-am uitat pe statistici grepolis, familia lupilor albi domina lumea aia, oricum aliantele de pe locurile 3,4 sigur vor vrea sa le i-a locul.

Tu de cine vorbesti??/
De Clanul Lupilor Albi
sau de familia HDL-Lupii Albi care sunt vreo 5 aliante
 

DeletedUser

Guest
vorbesc de Clanul Lupilor Albi si academia lor, nu HDL sunt pe primul loc,asa-i????
 

DeletedUser10468

Guest
inca este inceputul hai sai vedem pe hdl peste 1 luna sa vedeti ce mult vor creste
 

DeletedUser5957

Guest
Din HDL au plecat 10 membri bunicei zic eu , printre care 2 prieteni . Acum de razboiesc cu DEMOS KRATOS.
CLANUL LUPILOR ALBI ramane in frunte la toate clasamentele , peste aproximativ 7 luni cred ca incep minunile . Ma rog , sa nu vorbim despre asta de acum, se poate intampla orice.
 

DeletedUser

Guest
poate ca vor creste dar nu vor ajunge pe locul 1 sau 2 HDL,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
Eu as anticipa ca inceperea minunilor, data de 5-10 Noiembrie 2013
 

DeletedUser

Guest
Aha... te-ai gândit tu ca de ziua mea să fac cinste cu resurse la minuni, nu? :p
 

DeletedUser5957

Guest
si clanul lupilor este in razboi cu sigmas de aseara

prea multe detalii . mai confidential rogu-te:))
clanul lupilor albi- 1 toate clasamentele inafara de aparatori(8(
academie-locul 2 toate clasamentele inafara de aparatori(10) si luptatori(3)

Anticipez inceperea minunilor la 16 august, cel mult pana in 5 septembrie . Deja de la 3 zile si o luna de le deschidere suma punctelor aliantelor insumeaza 13 milioane... si creste uneori si cu 700-800 mii pe zi
 

DeletedUser

Guest
ei da pana acum nu am aflat mare lucru,care aliante se razboies, am auzit ca Lupii Albi au razboi cu Demos Kratos, dar alianta acea nu mai este sau si-a schimbat numele, nu stiu.
 

DeletedUser9489

Guest
Alin (busyk86). Pe atunci templele marete prin orase, si accelerari la greu... Ca doar nu fac eu cinste, in martie de ziua mea...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5957

Guest
HDL contra DEMOS KRATOS e cel mai sangeros razboi la ora actuala.
 
Sus