PuzzleGrepolis

Stil

Community Manager
Dragi jucători,

Echipa Grepolis România vă invită la un nou concurs pe facebook ‪#‎PuzzleGrepolis‬ . Începând cu data de 20 noiembrie 2014, timp de șapte zile, vă așteptăm să vă alăturați concursului nostru.

Acest concurs constă în:
- În fiecare zi la ora 8:00 și ora 12:00 vom posta pe pagina de facebook câte o piesă dintr-un puzzle. (un total de 12 piese) Dumneavoastră va trebui să colectați aceste piese și să formați imaginea corectă.
- În a șaptea zi, veți posta pe pagina noastră ca și comentariu la anunțul nostru imaginea obținută.
- Dacă nu ați fost pe fază și într-o zi din varii motive ați omis colectarea pieselor, nu este nicio problemă! Seara vom posta aceleași piese, dar vor fi modificate, pentru a vă da totuși posibilitatea completării imaginii.

Recompense:
Din imaginile postate vom alege prin random.org 6 câștigători, după cum urmează:

Premi pentrui imagini complete:
3 X 300 monede de aur
Premii pentru imagini incomplete:
3 X 100 monede de aur

Vă așteptăm, cu drag!
Echipa Grepolis România
 

Stil

Community Manager
Prin salvare.

GP.jpg
 

DeletedUser

Guest
- Dacă nu ați fost pe fază și într-o zi din varii motive ați omis colectarea pieselor, nu este nicio problemă! Seara vom posta aceleași piese, dar vor fi modificate, pentru a vă da totuși posibilitatea completării imaginii.

Cam la ce ora face referinta reperul Seara? Pozele postate la ora 8 si 12 vor fi disponibile pentru un interval de timp? Cum facem un puzzle daca avem toate piesele?
 

Stil

Community Manager
dupa ce colectati toate cele 12 piese. Este un concurs ce se intinde pe mai multe zile.
 

DeletedUser13231

Guest
dupa ce colectati toate cele 12 piese. Este un concurs ce se intinde pe mai multe zile.

am inteles ca dureaza mai multe zile, am inteles si cum se descarca, ceea ce nu stiu este cum sa asmblez acele piese pentru a obtine o imagine.

ce comenzi trebuie sa dau pentru a se asmabla?

multumesc
 

nicol 10

Stie Tot
asta urma sa intreb si eu :) , asamblarea, dar mai este pana acolo, pun pariu ca va fi un procedeu simplu, trebuie :D
 

DeletedUser10318

Guest
Nu e corect ca sa se aleaga jucatorul cu random. Adica nici nu trebuie sa ma stresez sa fac eu aceea poza. Pot sa astept sa o faca unul, sa o descarc si sa o repun.......solutia ar fi primul care a puso sa fie castigator.....

- - - Actualizat - - -

am inteles ca dureaza mai multe zile, am inteles si cum se descarca, ceea ce nu stiu este cum sa asmblez acele piese pentru a obtine o imagine.

ce comenzi trebuie sa dau pentru a se asmabla?

multumesc


FOlosesti un program si tu, gen paint sau cel mai simplu photoscape http://www.photoscape.org/ps/main/download.php, va trebuie sa le ansambezi pe toate pana da imaginea corecta, Apoi o pui ca comentariu la concurs
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nici ca primul ce pune imaginea sa fie castigator nu e tocmai cea mai cinstita metoda!
Iar pentru a nu se plagia imaginea sa se trimita mai degraba prin email echipei Grepolis! Si ei sa o puna pe facebook dupa anuntarea castigatorilor!
 

DeletedUser3222

Guest
Mister Stil, sa inteleg ca din moment ce nu imi merge sa intru pe link-ul https://www.facebook.com/GrepolisRomania/ cu contul meu, si utilizand acelasi PC, cu alt cont facebook imi merge, am luat ban si pe pagina facebook ?
Aveti o politica ... Nu are rost sa ma extind ca iar intru in vacanta o vreme buna.

R.I.P Grepolis.ro 2010-2012
 
Ultima editare de un moderator:
Sus