Puncte de cultura

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Este a 2-a oara cand atac si nu mi se pun punctele de cultura .... din ce cauza ma rog ... cand atacul este uneori in favoarea mea alteori nu .. dar normal si firesc ar tr sa mi se puna punctele ... insa ... astept un raspuns ms !
 

DeletedUser

Guest
Este a 2-a oara cand atac si nu mi se pun punctele de cultura .... din ce cauza ma rog ... cand atacul este uneori in favoarea mea alteori nu .. dar normal si firesc ar tr sa mi se puna punctele ... insa ... astept un raspuns ms !

Asteapta.. inca nu s-au updatat datele, daca te vei uita peste vreo ora -2 vei vedea ca ti s-au pus punctele :)
 

DeletedUser

Guest
omule ... nu faceam acest topic ... dar am deja cam 3 h si 45 -50 de minute de cand am dat atacul ... ! :) asa ca s-a facut up de mult
 

DeletedUser

Guest
In primul rand punctele de cultura nu se fac atacand sau primind atacuri.
Punctele de cultura se obtin folosind una din cele 4 optiuni din meniul Cultura pe care il gasiti la Agora.
Punctele de batalie mai exact acele puncte pe care le regasiti in clasamentul inamicilor invinsi le obtineti in urma distrugerii trupelor unui alt jucator. Aceste puncte de batalie nu se actualizeaza instant ci de cateva ori pe zi.
Pentru o verificare amanuntita va invit sa depuneti un tichet la sistemul intern de suport.
 

DeletedUser

Guest
am sa depun un tiket sa vad ce raspuns am sa primesc sau ce s-a intamplat ...

Multumesc puteti inchide topicul ! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus