Puncte de batalie

  • Autor subiect DeletedUser15021
  • Data de început

DeletedUser15021

Guest
Deoarece enoriasii nu mai cotizeaza nimic, mi-o expirat si mie administratorul azi si am avut "placerea" sa constat ca punctele de batalie ce imi apareau in mod normal si stiam cate parade mai am de facut, exemplu: 7500/300, acuma nu mai apar.

Adica centralizatorul de cultura nu mai merge.
Inainte sa faceti updateurile astea, la AGORA de unde se dau prade era pus si numarul punctelor de batalie folosite pentru parade + cele pe care le mai pot folosi. De ce ati scos aceasta functie ? De ce sa o aiba doar cei cu gold care baga administratorul ???
De ce pe update ce trece, ne limiati si mai mult la acest joc si avantajati pe altii ? Orice chestie micuta conteaza, iar aici vad ca exista discriminari !

Nu uitati ca gold baga 20% din jucatori, restul joaca normal asa ca mine.

Propunerea mea este sa se revina la aceasta functie care exista initial.
Astept un raspuns oficial din partea lui Stil, n-am nevoie de explicatiile lu' tontea.
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser15021

Guest
Tichetul il vede el si "ma asigura" ca totul se va rezolva , asa cum a fost cu tontea cand i-a dat inceput nou si aici vede toata lumea si am martori. Deci care ar fi solutia optima ? B-)
 

DeletedUser12202

Guest
Deoarece enoriasii nu mai cotizeaza nimic, mi-o expirat si mie administratorul azi si am avut "placerea" sa constat ca punctele de batalie ce imi apareau in mod normal si stiam cate parade mai am de facut, exemplu: 7500/300, acuma nu mai apar.

Adica centralizatorul de cultura nu mai merge.
Inainte sa faceti updateurile astea, la AGORA de unde se dau prade era pus si numarul punctelor de batalie folosite pentru parade + cele pe care le mai pot folosi. De ce ati scos aceasta functie ? De ce sa o aiba doar cei cu gold care baga administratorul ???
De ce pe update ce trece, ne limiati si mai mult la acest joc si avantajati pe altii ? Orice chestie micuta conteaza, iar aici vad ca exista discriminari !

Nu uitati ca gold baga 20% din jucatori, restul joaca normal asa ca mine.

Propunerea mea este sa se revina la aceasta functie care exista initial.
Astept un raspuns oficial din partea lui Stil, n-am nevoie de explicatiile lu' tontea.
smiley_emoticons_motz.gif

Nu este de azi de ieri modificarea :(.Vezi pct.libere pt.parade sub situatia cu monedele,in dreptul unei masti voodoo,vrei sa stii cate pct.ai per total,te uiti in clasament.Nu ti se pare ca era prea simplu ca la un simplu clic sa ai situatia ta din pct.de vederea al pct.de batalie :)?
 

DeletedUser15021

Guest
Nu este de azi de ieri modificarea :(.Vezi pct.libere pt.parade sub situatia cu monedele,in dreptul unei masti voodoo,vrei sa stii cate pct.ai per total,te uiti in clasament.Nu ti se pare ca era prea simplu ca la un simplu clic sa ai situatia ta din pct.de vederea al pct.de batalie :)?

:* ... m-am folosit de administrator si nu am observat niciodata ce-i ala ca nu m-o interesat
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Actualizat - - -

ce noob e asta :)))))) !

Hai, canta la alta masa :p
Poate mai il ajuti pe bdf sa nu mai ia atatea ban-uri :D
 

DeletedUser9563

Guest
Din cite vad eu acum cind aduni 300 de puncte de batalie poti face o parada.Sub eroi este afisat si numarul de puncte de batalie disponibile pina la urmatoarea parada.

- - - Actualizat - - -

Si pentru cei care mi-au dat cartonas roz sau rosu le spun sa nu spere ca am sa ma "improve" cum zic ei.
 

DeletedUser15023

Guest
e aiurea ... in loc de UP DATE ati facut un DOWN DATE... trebuia sa lasati naiba asa cum era si sa va axati pe treburi mai importante, punctele de batalie se intelegea clar ce si cat cum si de ce , acuma ati pus o iconita extrem de hidoasa de mi.a luat 3 ore sa gasesc prima oara punctele mele de batalie.. o porcarie de update.. atat estetic cat si practic
 
Sus