Psihologia alcoolului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna ziua, stimati jucatori si jucarete de grepolis.

Fiecare din noi am fost "piliti" sau beti macar o data in viata. Nu exista om care sa nu se fi imbatat macar o data in viata. Care spune:"Ce?? Eu beat niciodata!!" e un mincinos.

Eu cand sunt ametit cu alcool sunt vesel si vorbaret si ascult muzica de club la maxim.

La voi cum se manifesta?
 

DeletedUser

Guest
Pai prin inceperea de discutii inteligente si multa vorbaraie .:D
 

DeletedUser

Guest
Incep sa spamez talanga.ro sau ma iau la bataie cu tiganii.
 

DeletedUser

Guest
Si eu la ameteala ( evit sa trec de limita ametelii si sa trec la betie ) sunt filosoful anului. Freud e mic copil.
In plus capat puteri si talente supra-naturale...nu exista nimic care sa nu pot face.

La betie sunt micul Motzart combinat cu Nietzche si Picasso.

Am uitat sa precizez super-talentul care ma face super-star dupa ingerarea de cantitati de alcool mai mari :
Don Juanul iese din mine fenomenal... subconstientul ia razna serios
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Existenta, draga colega de forum, nu este in puterea noastra de a o dezbate.
EA pur si simplu este. Pana si nemuritorul Gambetta a spus prin secolul al IX-lea:
"Si oamenii de stiinta consuma alcool, dar asta nu inseamna ca pot afla din ce cauza suntem tolerati sa existam".
Si avea perfecta dreptate.
 

DeletedUser

Guest
Existenta, draga colega de forum, nu este in puterea noastra de a o dezbate.
EA pur si simplu este. Pana si nemuritorul Gambetta a spus prin secolul al IX-lea:
"Si oamenii de stiinta consuma alcool, dar asta nu inseamna ca pot afla din ce cauza suntem tolerati sa existam".
Si avea perfecta dreptate.

Ok, stimate coleg de forum, dar tot nu mi-ai raspuns.:D:p
 

DeletedUser

Guest
Ce te face sa crezi ca nu ti-am raspuns? :cool:

Se vede doar filozoful, vreau sa stiu ce mai ascunzi.:p
:))


La betie sunt micul Motzart combinat cu Nietzche si Picasso.

Am uitat sa precizez super-talentul care ma face super-star dupa ingerarea de cantitati de alcool mai mari :
Don Juanul iese din mine fenomenal... subconstientul ia razna serios

Deci, cat spuneai ca ai baut azi?:D
 

DeletedUser

Guest
Orientalis vezi ca au uitat un s in numele lui Nietzsche.

Cat despre manifestare stiu sigur ca am fost o data atat de mort incat nu am mai stiu de capu meu a dooa zi, in rest, ametit, cam aceleasi stari precum cele enumerate mai sus.
 

DeletedUser6312

Guest
Eu rareori ma imbat, e nasol sa te imbeti :( , dupa 3 beri fac karaoke dar ma mai ametesc cand ies cu prietenii :D
Nu cred ca alcoolul ma schimba cu ceva, ametita sau treaza sunt aceeasi persoana, vesela, expansiva, calda, glumeata si sociabila :D
Mai mult, consider ca te poti distra de minune oriunde chiar si atunci cand nu consumi alcool :)
 

DeletedUser

Guest
Cine adora muzica de camera sa bea cu mine. Cine este meloman sa ma cinsteasca. Cand sunt beat zbier ca o soprana ,ceva ce nu-nteleg nici chiar eu ,pt ca-s machit. Dar eu stiu ce cant. Piesele astea de rezistenta :

http://www.youtube.com/watch?v=AdYZFtjX1pQ&feature=related
Si am un public,jos palaria, nimeni nu da dupa mine cu nimic. Lucrul asta denota ca adora muzica mea,altfel nu m-ar mai lasa sa "urc" pe scena. HAHAHA
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus