Provocare Sons

Mi au spus sa faceti un grup de whatsapp liderii si sa va hotarati , cand aveti un raspuns imi scrieti sau ma sunati sa va pun in legatura cu ei sa intrati pe un grup de discord sa stabiliti tot .

Sfatul meu e sa lasati dusmaniile si sa va uniti sa aratati ca se joaca grepo pe romania , asta e mondialu pt noi .
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Ai vrea sau ti ai dori ? Ca să câștigi un server fara adversari :))
Parca spuneai ca sons sunt ai tăi bla bla
 
Te ai făcut poștaș, după ce ai fost poșta pe unde ai jucat? :))))))
Ma doare in pula ce spui ma doare in pula de externu asta si de tn personal .

Provocarea a fost lansata de greci , acum e latitudinea voastra daca aveti tupeul sa va bateti cu ei .

Eu sunt doar un mesager , nu am treaba cu voi .
 
Pai nu suntem obligati sa intram pe server-ul lor:)),putem juca si pe alt server care se va deschide in toamna,intram si noi,intra si ei acolo si aia e:))
 

Anubis.K

Stie Tot
Sons of anarchy @Anubis.K @Stupefy v.2 @Stupefy @thebestanimal sunteti provocati la toamna sa intrati pe v6 vs greci . Daca aveti tupeu acceptati .

Cica sunt asteptati si demosu lui @CaponeM .

Eu n am treaba m am retras dupa extern , doar transmit un mesaj comunitatii din romania .

Acum faceti ce vreti sunteti pizde sau barbati sa va bateti cu grecii .

Vezi atașament 6394

ia si cauta adversari cat mai multi, or intrat greci tai pe ro si or luat bataie de la nush ce neauziti in plm :)))))))))))))))))))))))))))))))
 

Anubis.K

Stie Tot
Dupaia au dat si aia disband ca cica ia banat stil :))))))))))))))))))))))))
smiley-emoticons-ins-auge-stechen.gif
 

NoobFromRo

Stie Tot
nu i ai adus si pe abdera, sa ti castige lumea?:)))
nu erau aia de si-au bagat pl in tine si au plecat la pokemoni cand au vazut cat de incapabil esti?:))))
 
Au fost doar 3 greci cu mn pe abdera si n a jucat niciunu serios , ersos a intrat la pokemoni sa le deschida calea catre pactu cu noi .

Multa moeee noob multa moeeeee
 
Sus