prostul21

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
buna eu nu mai pot sa intru pe lumea Omega de 5 zile pentru ca zice ca am avut prea multe conturi dar eu aveam doar 2 conturi si pe unul lam sters si mam trezit ca nu mai merge contul prostul21 pe lumea Omega si de atunci nu am mai intrat daca va rog ma puteti dezbloca.
 

DeletedUser13911

Guest
BAh ,eu nu pot sa iti raspund..ia vezi ,te intelegi cu Ana?:D
 

DeletedUser

Guest
buna eu nu mai pot sa intru pe lumea Omega de 5 zile pentru ca zice ca am avut prea multe conturi dar eu aveam doar 2 conturi si pe unul lam sters si mam trezit ca nu mai merge contul prostul21 pe lumea Omega si de atunci nu am mai intrat daca va rog ma puteti dezbloca.

Vrei sa auzi o parere sincera? Astia te-au banat pentru nickname .De fapt au vazut si ei ca nickname-ul tau reflecta realitatea. Asa ca fapt divers : Toate pana la 20 sunt ale tale ? :D
 

DeletedUser

Guest
Vrei sa auzi o parere sincera? Astia te-au banat pentru nickname .De fapt au vazut si ei ca nickname-ul tau reflecta realitatea. Asa ca fapt divers : Toate pana la 20 sunt ale tale ? :D

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Va rog eu, deblocati contul asta de pe care si-a postat problema . De obicei mie nu mi-e mila dar asta chiar e fascinant . :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
va rog dezblocatima ca sa pot intra pe lumea Omega va implor ajutatima ca sa ma pot baga iara de lumea Omega
 

DeletedUser

Guest
va rog dezblocatima ca sa pot intra pe lumea Omega va implor ajutatima ca sa ma pot baga iara de lumea Omega

Stai cuminte prostule ca o rezolvam noi.Auzi?!Iarta-ma dar nici nu stiu cum sa-ti spun .Iarta-ma prostule ca te jignesc dar e spre binele tau .Muncesc pentru binele tau.Ma bat cu adminii pentru binele tau .Si la sfarsit va triumfa binele ,o sa vezi prostule.Cum te cheama? Ca sa nu-ti mai zic cum ti-e nickname-ul ca mi-e mie jena .Nu stiu cum te cheama dar iti zic :Tucurel. E mai misto decat sa-ti zic "prostule ".
Dragi admini!! Va rog cu ocazia sarbatorilor pascale ,sa-l dezblocati pe bunul meu prieten Tucurel. Fie ca lumina din raza carei s-a nascut insusi Mantuitorul, sa vegheze asupra sufletelor voastre si sa aduca intelepciune mintilor voastre sclipitoare. Stiu, a gresit.Greseala este umana , pacatul este inuman . El are greseala, voi ramaneti cu pacatul .Ca sa fie totul bine ,trebuie sa se impace si greseala cu pacatul la fel cum s-au impacat capra cu varza .BINE, mai era lupul , dar pe mine ma scoateti din ecuatie ca eu sunt in afara problemei . Ce vreti sa va aduca iepurasul? HAIDETI MAH CA MI SE RUPE SUFLETUL DE EL.Este primul prost pentru care fac lobby.



PieS: Mah Tucurel?! Mah Tata, daca te dezblocheaza astia , vreau ca in fiecare dimineata sa vi aici pe forum si sa-mi pui cele mai misto poze cu gagici. Esti de acord? Sau vrei sa ii faci poze la unghiile prietenei tale sa vad daca are manichiura rosie?
 

nicol 10

Stie Tot
Stai cuminte prostule ca o rezolvam noi.Auzi?!Iarta-ma dar nici nu stiu cum sa-ti spun .Iarta-ma prostule ca te jignesc dar e spre binele tau .Muncesc pentru binele tau.Ma bat cu adminii pentru binele tau .Si la sfarsit va triumfa binele ,o sa vezi prostule.Cum te cheama? Ca sa nu-ti mai zic cum ti-e nickname-ul ca mi-e mie jena .Nu stiu cum te cheama dar iti zic :Tucurel. E mai misto decat sa-ti zic "prostule ".
Dragi admini!! Va rog cu ocazia sarbatorilor pascale ,sa-l dezblocati pe bunul meu prieten Tucurel. Fie ca lumina din raza carei s-a nascut insusi Mantuitorul, sa vegheze asupra sufletelor voastre si sa aduca intelepciune mintilor voastre sclipitoare. Stiu, a gresit.Greseala este umana , pacatul este inuman . El are greseala, voi ramaneti cu pacatul .Ca sa fie totul bine ,trebuie sa se impace si greseala cu pacatul la fel cum s-au impacat capra cu varza .BINE, mai era lupul , dar pe mine ma scoateti din ecuatie ca eu sunt in afara problemei . Ce vreti sa va aduca iepurasul? HAIDETI MAH CA MI SE RUPE SUFLETUL DE EL.Este primul prost pentru care fac lobby.



PieS: Mah Tucurel?! Mah Tata, daca te dezblocheaza astia , vreau ca in fiecare dimineata sa vi aici pe forum si sa-mi pui cele mai misto poze cu gagici. Esti de acord? Sau vrei sa ii faci poze la unghiile prietenei tale sa vad daca are manichiura rosie?
parerea mea este ca trebuia sa scrii toate astea intr-un tichet, nu aici :D
 

DeletedUser13949

Guest
stai cuminte prostule ca o rezolvam noi.auzi?!iarta-ma dar nici nu stiu cum sa-ti spun .iarta-ma prostule ca te jignesc dar e spre binele tau .muncesc pentru binele tau.ma bat cu adminii pentru binele tau .si la sfarsit va triumfa binele ,o sa vezi prostule.cum te cheama? Ca sa nu-ti mai zic cum ti-e nickname-ul ca mi-e mie jena .nu stiu cum te cheama dar iti zic :tucurel. E mai misto decat sa-ti zic "prostule ".
Dragi admini!! Va rog cu ocazia sarbatorilor pascale ,sa-l dezblocati pe bunul meu prieten tucurel. Fie ca lumina din raza carei s-a nascut insusi mantuitorul, sa vegheze asupra sufletelor voastre si sa aduca intelepciune mintilor voastre sclipitoare. Stiu, a gresit.greseala este umana , pacatul este inuman . El are greseala, voi ramaneti cu pacatul .ca sa fie totul bine ,trebuie sa se impace si greseala cu pacatul la fel cum s-au impacat capra cu varza .bine, mai era lupul , dar pe mine ma scoateti din ecuatie ca eu sunt in afara problemei . Ce vreti sa va aduca iepurasul? Haideti mah ca mi se rupe sufletul de el.este primul prost pentru care fac lobby.



Pies: Mah tucurel?! Mah tata, daca te dezblocheaza astia , vreau ca in fiecare dimineata sa vi aici pe forum si sa-mi pui cele mai misto poze cu gagici. Esti de acord? Sau vrei sa ii faci poze la unghiile prietenei tale sa vad daca are manichiura rosie?

:)))))))))) mor !!! :))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
va rog dezblocatima ca sa pot intra pe lumea Omega va implor ajutatima ca sa ma pot baga iara de lumea Omega
Tu sa fii oare Acela? Prostul absolut pe care l-am cautat intreaga mea existenta? Sunt atatea lucruri destepte pe care le-am adunat pentru a ti le spune atunci cand te voi intalni. Iar acum am atatea emotii si nu indraznesc sa iti vorbesc despre epistemologie, metafizica, etica, deoarece imi e atat de teama sa nu fii decat un alt troll.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Problemele de acest gen se rezolva prin sistemul de suport intern (tichete).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus