Propuneri Sat si Armata si celelalte

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna!V-as spune sa faceti la armata sa faceti si un fel de calareti de cavalerie gre pentru ca mi se pare ca sunt prea putine clase de luptatori si as mai adauga ca sa facaceti niste zei care pot fi alesi cui sa te inchini:Zeus,Kronos,Jupiter si Anubis si fiecare zeu sa aiba o putere! In sat as vrea sa faceti un monument special pentru fiecare zeu Zeus-o statuie giganta cu zeus pe un tron Kronos-statuia lu intro groapa cu lava Jupiter-statuia lui cu niste planete in jurul lui Anubis-mormantul lui cu doua sceptre in mana!As vrea sa puteti crea si assasini care sa omoare si sa lucreze pe cont propiu binecuvantati de zei cu puteri speciale!Astai tot cine vrea asa ceva pro si contra!GATA:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
scuze dar ai dreptata fara anubis!!!!!fara anubis!!!am gresit ok !!!dar va rog spuneti doar pro si contra si fara calareti in plus !!!si fara calareti in plus!!!dar asasini e bun !!!!
 

DeletedUser

Guest
fara statuietele alea mam uitat la un sat plin si nu mai este loc!!!!!scuze!!!!dar ideea cu zeii si assasini cred ca este buna.
 

DeletedUser

Guest
Robert2ban, cu ideile astea geniale, presimt ca vei fi cooptat in curand in echipa de devi.
 

Nihilius

Membru activ
Nu inteleg la ce anume se refera propunerea ta legata de zei. Deja avem zei in acest joc :

În templu puteţi venera un zeu la alegere. Fiecare zeu din Grepolis poate conferi diverse puteri divine şi poate da viaţă diverselor unităţi mitice. Pentru acestea, aveţi nevoie de favoruri divine, care vă sunt acordate de zeul venerat la templu. Cu cât este mai avansat nivelul de extindere al templului, cu atât zeii vă vor acorda mai multe favoruri divine. În Grepolis există patru zei, Zeus, Poseidon, Hera si Athena.

Pentru mai multe detalii citeste wiki grepolis, la Zei.

ps: Jupiter era zeu roman.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus