Propuneri personalitatea lunii

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5870

Guest
Dragi jucatori,

Dupa modelul extern, organizam si noi concursul: “Personalitatea Lunii pe Lumea Zeta“
Concursul se va desfasura in 2 etape .

1. In perioada 30.01.2012 – 05.02.2012 ( ora 20:00) Calificari / Propuneri

Pentru fiecare propunere adaugati si un comentariu pentru a explica alegerea dumneavoastra.
Pe data de 05.02.2012 dupa ora 20:00 vom alege 5 dintre candidatii propusi . Acesti 5 candidati merg in etapa finala.

2. In perioada 06.02.2012 – 15.02.2012 Finala.
Supunem la vot cei 5 finalisti. Cine primeste cele mai multe voturi castiga concursul .

Reguli :
- Candidatii sunt jucatori pe Lumea Zeta inregistrati pe aceasta lume inainte de 28.01.2012..
- Nici un candidat nu are voie sa isi faca propaganda. Cine incalca aceasta regula este descalificat.

Premiu:
Jucatorul care castiga, primeste titlu pe forum pe anul 2012, ca Jucatorul Lunii Ianuarie pe lumea Zeta
asteptam propunerile dumneavoastra si discutii pe aceasta tema
 
Ultima editare de un moderator:

aximar

Membru
Doresc sa propun pe jucatorul sosolinha!
Pentru ca a dat dovada in primul rand de mai multe trăsături de caracter ce o definesc,
printre care dati-mi voie sa enumar: adevar, atentie, recunostinta, autocontrol, sinceritate
ordine, toleranta si multe altele! Ceea ce la multi jucatori nu am intalnit!
 

DeletedUser7295

Guest
Deasemenea o propun pe sosolinha pentru:"Curaj","Respect","Onoare" si ce e mai important "Sinceritatea".
 

DeletedUser

Guest
Eu sustin propunerea celor doi ante-vorbitori ai mei. Au dreptate. sosolinha este cea mai in masura sa obtina acest premiu si din motivele postate de ei, dar mai ales pentru sensibilitatea de care da dovada intotdeauna, sinceritatea care o caracterizeaza intotdeauna, indiferent de situatie, intelepciunea de a accepta un sfat sau o critica constructiva, dar, mai ales, pentru faptul ca se dedica trup si suflet aliantei pe care o conduce cu mana de fier dar imbracata intr-o manusa de catifea. Nu degeaba colegii o numesc "sufletul aliantei" si "intelegatoarea soso".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
Il propun pe Rebelul , este un jucator de treaba , chiar daca am avut sicanari cu el , te poti intelege si chiar sfatui cu aceasta persoanal! Chiar daca as fi vrut sa o propun pe soso :)
 

DeletedUser5870

Guest
Reguli :
- Candidatii sunt jucatori pe Lumea Zeta inregistrati pe aceasta lume inainte de 28.01.2012..
- Nici un candidat nu are voie sa isi faca propaganda. Cine incalca aceasta regula este descalificat.
 

DeletedUser5870

Guest
Tin sa va reamintesc ca maine 5.02.2012 ora 20.00 acest topic se inchide.
Aveti pana acum doar 2 jucatori propusi pentru Personalitatea lunii...grabiti-va deci sa propuneti jucatorii preferati !
 

DeletedUser

Guest
In cazul in care va fi deblocata pana maine, cand expira termenul, eu tot pe soso o propun :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus