Propuneri personalitatea lunii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6464

Guest
doresc și eu să propun două persoane:
1. euiri - fost inamic, actualmente aliat - un om de încredere, pe care te poți baza la nevoie dar și de cuvânt
2. Baiatelelul cel uratel - fost coleg, aliat, actualmente inamic - o persoană calmă și cu care se poate discuta
Bineînțeles, că defecte au și unii și alții, și toți avem la urma urmei, însă eu asta am putut vedea
 

DeletedUser

Guest
theangels - primeste votul meu.

Colegii de forum de dinainte au spus motivele.
 

DeletedUser

Guest
Dragi jucatori,

Dupa modelul extern, organizam si noi concursul: “Personalitatea Lunii pe Lumea Lambda“
Concursul se va desfasura in 2 etape .

1. In perioada 30.01.2012 – 05.02.2012 ( ora 20:00) Calificari / Propuneri


2. In perioada 06.02.2012 – 19.02.2012 Finala.
Supunem la vot cei 5 finalisti. Cine primeste cele mai multe voturi castiga concursul .

Putina atentie nu strica, decat daca postezi alfandu-te in treaba.
 

DeletedUser

Guest
A refuzat fuziunea cu GrepoAllStars si "s-a stins" o data cu alianta ei incoltiti fiind de toate aliantele din top,multi sunt de incredere,bla bla bla.. dar curaj au prea putini,eu propun chike ;)
 

DeletedUser

Guest
am si eu 4 propuneri, ordinea fiind aleatorie:
-Baietelul cel uratel pt modul de organizare si de conducere a unei aliante, pentru cum a stiut sa rezolve problemele aparute
-euiri deoarece a demonstrat ca este un adevarat caracter si un aliat de nadejde
-theangels fiindca este omul care a tinut alianta, de unde fac parte, unita si totodata a avut grija si de verticalitatea ei
Ultimul dar nu cel din urma: orientalis nu ca imi este prieten dar a demonstrat in nenumarate randuri ca este un jucator extraordinar, capabil de orice surpriza
 

DeletedUser

Guest
propunerea mea daca imi dati voie este chike

o jucatoarea incredibila,cu caracter si poate unul dintre cei mai buni lideri de alianta de pe severele romanesti
 

DeletedUser

Guest
propunerea mea chike ... o jucatoare foarte buna, un lider bun si o prietena de exceptie
 

DeletedUser7995

Guest
Mi-as dori sa-mi cunosc prietenii si ca dusmani(pe joc),insa mi-am cunoscut doar dusmanii si nu-mi pare rau!..Baietelul cel uratel...
 

DeletedUser

Guest
propunerea mea daca imi dati voie este chike

o jucatoarea incredibila,cu caracter si poate unul dintre cei mai buni lideri de alianta de pe severele romanesti


nu iti dam voie ca ai mai propus o data! cam ciudata schimbarea taberelor: eq-argo!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus