Propuneri personalitatea lunii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Dragi jucatori,

Dupa modelul extern, organizam si noi concursul: “Personalitatea Lunii pe Lumea Lambda“
Concursul se va desfasura in 2 etape .

1. In perioada 30.01.2012 – 05.02.2012 ( ora 20:00) Calificari / Propuneri

Pentru fiecare propunere adaugati si un comentariu pentru a explica alegerea dumneavoastra.
Pe data de 05.02.2012 dupa ora 20:00 vom alege 5 dintre candidatii propusi . Acesti 5 candidati merg in etapa finala.

2. In perioada 06.02.2012 – 19.02.2012 Finala.
Supunem la vot cei 5 finalisti. Cine primeste cele mai multe voturi castiga concursul .

Intrati pe forum la : Propuneri personalitatea lunii si propuneti personalitatea lunii IANUARIE - link util pentru colegii care încă nu au cont pe forum.

Reguli :
- Candidatii sunt jucatori pe Lumea Lambda inregistrati pe aceasta lume inainte de 28.01.2012..
- Nici un candidat nu are voie sa isi faca propaganda. Cine incalca aceasta regula este descalificat.

Premiu:
Jucatorul care castiga, primeste titlu pe forum pe anul 2012, ca Jucatorul Lunii Ianuarie pe lumea Lambda
va astept cu propuneri si discutii pe aceasta tema
 
Ultima editare de un moderator:

slash26ro

Membru
Baietelul cel uratel
motive:
- verticalitate
- spirit de echipa
- corectitudine in decizii
- mentinerea la cel mai bun nivel a relatiilor cu aliatii
si mai este si din Iasi :D
 

DeletedUser

Guest
Baietelul cel uratel
motive...corectitudine,sprijin si sfaturi acordate colegilor care au fost de ajutor de fiecare data si devotament pentru echipa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Motivatie? Simplu:Un jucator complet de Grepolis+caracter.Ajunge?:) Ma refer la Baietelul cel Uratel.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
theangels

motivatie - om care tine la oamenii lui si si-i apara indiferent de restul. Mare om, mare caracter.
 

DeletedUser5778

Guest
Baietelul cel uratel

Motivatii sunt multe si nu stiu pe care sa le aleg....dak ar fi sa ii pun toate calitatile as umple forumul si ar deveni plictisitor...un lucru e cert, nu are concurenta...sustin cu ferimtate ceea ce au spus si colegii mei despre ea....
 

slash26ro

Membru
tavi1506
nu mai are nevoie de prezentare
creierul, rotita care ne pune in miscare, dictatorul care ne pune sa luptam, omul care ne incurajeaza cand suntem pierduti, un adevarat leader...
 

DeletedUser6401

Guest
digit4u
Motive:
-coleg de nadejde;
-bun diplomat;
-corectitudine;
-spirit de echipa.
 

DeletedUser

Guest
Digit4u
nu poti insira calitatile lui...mi-ar trebui 3 luni sa termin de insirat :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
digit4u ... pe langa faptul k este o persoana extraordinara,este un foarte bun strateg si diplomat......un om de incredere pe care te poti baza cand ti-e greu si care te va ajuta cu cea mai mare placere.Un adevarat conducator ,care te trateaza ca pe un prieten ,indiferent ca esti "dusman" sau aliat.Personalitatea lunii e putin spus...o persoana greu de egalat,din toate punctele de vedere.

Am mai multa incredere in el ,pe care nu l-am cunoscut in realitate ,decat am in unele persoane pe care le cunosc de ani de zile...si asta spune foarte multe...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
digit4u
ar fi inutil sa mai motivez,deja au facut-o colegii mei mai sus
 

DeletedUser

Guest
Am editat postul din aceleasi motive... aleg digi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
La rugamintea unuia dintre cei pentru care eu am un respect deosebit am editat postul
digi este un foarte bun aliat si un foarte bun coleg, corect si impartial cand e nevoie
Avem foarte mult respect pentru aliatii nostri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu am scris in mare. Are multe calitati pe care nu am timp sa le enumar.
 

DeletedUser5815

Guest
Baietelul cel uratel
iar motivul e fantastic din punctul meu de vedere: aveam impresia total eronata ca eu jucam in diverse mimente pe post de Maica Tereza de multe ori ... total gresit, si, orbita de amorul propriu si personal, nu vedeam mai departe de lungul nasului ... dar ce-am vazut la ea, modul in care ia si da si imparte si desparte, m-a lasat cu gura cascata.... si nu vorbesc vizavi de postura ei de intemeietor, ci de simplu jucator ...
lasand la o parte orice fel de amor propriu, cred ca personalitatea lunii in orice luna ar fi, ramane tot Baietelul

dar pe langa aceasta propunere, mai vin si cu tavi1506
dar din cu totul alte motive: duritate, dreptate, hotarare, impartialitate, intelegere si o gramada de alte atribute care il califica in acest poll...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
theangels pentru ca este cel mai bun lider si omul care tine la oamenii lui mai mult decat la oricine! este cel mai capabil om, cel mai saritor, primul dintre primii!
 

DeletedUser

Guest
theangels pentru ca este cel mai bun lider si omul care tine la oamenii lui mai mult decat la oricine! este cel mai capabil om, cel mai saritor, primul dintre primii!


Propun TheAngels alături de Gandaf13 doi oameni cu ţinută morală, diplomaţie, cuvânt dat = cuvânt respectat.
În rest sunt mulţi leaderi...


...si daca se poate o propunere (post mortem) packet (parca asa ii era nick-ul de joc) o jucatoare foarte ambitioasă, corectă şi diplomată, căreia nu-i găsesc decât un singur defect şi anume că nu a ştiut (poate) să piardă, sau mai bine spus, să aştepte să renască şi a ales să părăsească lumea Lamda.
 

DeletedUser8203

Guest
Propun TheAngels alături de Gandaf13 doi oameni cu ţinută morală, diplomaţie, cuvânt dat = cuvânt respectat.
În rest sunt mulţi leaderi...


...si daca se poate o propunere (post mortem) packet (parca asa ii era nick-ul de joc) o jucatoare foarte ambitioasă, corectă şi diplomată, căreia nu-i găsesc decât un singur defect şi anume că nu a ştiut (poate) să piardă, sau mai bine spus, să aştepte să renască şi a ales să părăsească lumea Lamda.

subscriu ... cu un plus pentru theangels
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus