Propuneri personalitatea lunii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Dragi jucatori,

Dupa modelul extern, organizam si noi concursul: “Personalitatea Lunii pe Lumea Theta“
Concursul se va desfasura in 2 etape .

1. In perioada 30.01.2012 – 05.02.2012 ( ora 20:00) Calificari / Propuneri
Intrati pe forum la : http://forum.ro.grepolis.com/showth...onalitatea-lunii&p=91076&viewfull=1#post91076 - Calificari-Propuneri si propuneti personalitatea lunii IANUARIE- link util pentru colegii care încă nu au cont pe forum

Pentru fiecare propunere adaugati si un comentariu pentru a explica alegerea dumneavoastra.
Pe data de 05.02.2012 dupa ora 20:00 vom alege 5 dintre candidatii propusi . Acesti 5 candidati merg in etapa finala.

2. In perioada 06.02.2012 – 19.02.2012 Finala.
Supunem la vot cei 5 finalisti. Cine primeste cele mai multe voturi castiga concursul .

Reguli :
- Candidatii sunt jucatori pe Lumea Delta inregistrati pe aceasta lume inainte de 28.01.2012..
- Nici un candidat nu are voie sa isi faca propaganda. Cine incalca aceasta regula este descalificat.

Premiu:
Jucatorul care castiga, primeste titlu pe forum pe anul 2012, ca Jucatorul Lunii Ianuarie pe lumea THETA
va astept cu propuneri si discutii pe aceasta tema
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6401

Guest
O propun pe Iniyia.

Am invatat multe lucruri bune de la ea. Mi-a fost ca o mama pe Theta. :)
Daca nu ar fi fost Iniyia Hoarda de Aur s-ar fi dus de mult.
 

DeletedUser

Guest
iniyia pe 26.01.12 la ora 22:46
COLEGA NOASTRA claudiamatei ESTE ATACATA DE CUPLUL DE CARICATURI KOKAIN SI TRISTAN PE ORASUL M53 Klautista! VA ROG SA II TRIMITETI SPRIJIN FFF URGENT! CEI AFLATI LA DISTANTA DATI-I TRUPE PRIN VRAJI! NU DATI PROTECTIA ORASULUI!

IN ALTA ORDINE DE IDEI VA CER SA VA MOBILIZATI CEI DIN MARILE 53 SI 63 SI SA INCEPETI SA II ATACATI PE ACESTI 2 AUROLACI AI HARTII! MAINE VREAU SA VAD CONSTITUITA ECHIPA DE ATAC! COMPONENTA SA O PUTETI POSTA LA SECTIUNEA LEGIUNI LA TOPICUL REZERVAT MARILOR 53 SI 63.

VA MULTUMESC ANTICIPAT!
si uite ce limbaj are la voi pe forum.e o gluma sa propui o persoana cu astfel de limbaj.
 

DeletedUser6401

Guest
:))) cea mai tare gluma:))))te a invatat si pe tine sa ataci cu sabierii arcasii si biremele cum m au atacat colegii tai din hoarda?mama ce praf sunt aia/
Hahaha... Aproape ca m-ai facut sa rad...
1) Aia nu sunt in stare sa atace cum trebuie. Sunt praf din nastere.
2) Nu ti-am cerut tie parerea!
2) M-am lasat de joc pe Theta.

Daca esti asa curios sa vezi cum joc arunca o privire pe Grepostats, daca stii ce este acela...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus