Propuneri personalitatea lunii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7199

Guest
am si eu o intrebare aicia este topic de spam sau topic de propuneri personalitati??
si oricum nu stiam ca jucatorul SuFaRRR adika nilas72 luase tichet pe contul SufaRRR asa ca sterg din lista SuFaRRR si adaug nilas72 noroc !
 

DeletedUser7851

Guest
Am crezut ca ati inteles pentru ce a fost deschis acest topic.
FARA SPAM SI FARA OFF TOPIC.
E asa greu sa faceti doar propuneri?
Exista sectiuni speciale pe forum pentru discutii libere
 

DeletedUser

Guest
odmm te-ai bagat in hora cu ei...acum danseaza :p ....cine crezi ca se poate abtine la comentarii la un asemenea topic ? :D
 

DeletedUser

Guest
Am crezut ca ati inteles pentru ce a fost deschis acest topic.
FARA SPAM SI FARA OFF TOPIC.
E asa greu sa faceti doar propuneri?
Exista sectiuni speciale pe forum pentru discutii libere
Daca vad bine,la inceputul topicului,scrie mic si clar:Asteptam aici propunerile si discutiile....

PAaaiiii....Si chiar nu ti-a spus Bulisor,ca eu il mostenesc?!

odmm te-ai bagat in hora cu ei...acum danseaza :p ....cine crezi ca se poate abtine la comentarii la un asemenea topic ? :D

Welcome colegu' !!!
 

DeletedUser

Guest
Am crezut ca ati inteles pentru ce a fost deschis acest topic.
FARA SPAM SI FARA OFF TOPIC.
E asa greu sa faceti doar propuneri?
Exista sectiuni speciale pe forum pentru discutii libere
Am inteles domu'moderator PM-ul,dar cam selectiv dvs.,ati "erase" ce era al meu ...si ati lasat de la poseidonu...nu???
si apoi il propuneam pe poseidonu,dar el refuza continuuu,asta e stilul meu de a convinge oamenii ca sunt "personalitati"...ce gresesc cu ceva ???:D
Va trebui sa te obisnuiti cu el, asta e....Norbit-ul nu ma lasa va "spikai" nimic serios,"matale" imi dai la glezne cu strajnicie........pai cum asa.....doar inormantare ..atat...???Sa nu ma trimiti la danny...ca e maruntel de ani ..si nu ne potrivim la "gusturi".....
Vreau si eu sa propun in stilul meu ,agramat:D,anumite personalitati ..ce ..".ei nu e buni"??stie la "engleze"si toate cele..ohoohooo...numai cu cartea pe genunchi stau....(la dictare evident).
Acestia suntem noi,pe Epsilon,de scoti cartonasul ..asta e,"bucurosi le-om duce toate de e pace de-i razboi",mama ..mi-am adus aminte de la gradi :))
00020062.gif

Si daca ai sa observi ..nu ii chem eu,vin ei singuri ...ca asta e stilul romanului,pana nu se face de tot" iubirea si doar iubirea:p"nu se simte indeajuns de bine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am inteles domu'moderator PM-ul,dar cam selectiv dvs.,ati "erase" ce era al meu ...si ati lasat de la poseidonu...nu???
si apoi il propuneam pe poseidonu,dar el refuza continuuu,asta e stilul meu de a convinge oamenii ca sunt "personalitati"...ce gresesc cu ceva ???:D
Va trebui sa te obisnuiti cu le, asta e....Norbit-ul nu ma lasa va "spikai" nimic serios,"matale" imi dai la glezne cu strajnicie........pai cum asa.....doar inormantare ..atat...???Sa nu ma trimiti la danny...ca e maruntel de ani ..su nu ne potrivim la "gusturi".....
Vreau si eu sa propun in stilul meu ,agramat:D,anumite personalitati ..ce ..".ei nu e buni"??stie la "engleze"si toate cele..ohoohooo...numai cu cartea pe genunchi stau....(la dictare evident).
Acestia suntem noi,pe Epsilon,de scoti cartonasul ..asta e,"bucurosi le-om duce toate de e pace de-i razboi",mama ..mi-am adus aminte de la gradi :))
00020062.gif

Si daca ai sa observi ..nu ii chem eu,vin ei singuri ...ca asta e stilul romanului,pana nu se face de tot" iubirea si doar iubirea:p"nu se simte indeajuns de bine.

Eu fac greva...Pe mister zeulica,nu-l avertizeaza,pe mine,DA!
 

DeletedUser7851

Guest
Sa ne lamurim.
Cind vreti spam, postati la topicurile dedicate discutiilor libere
Acest topic ar fi trebuit sa contina doar propuneri pentru concurs
Sincer ma bucur ca sunteti activi (cred ca cea mai activa lume), dar pacat ca aceasta "activitate" nu se concretizeaza in ce astept de la voi pentru a intocmi un clasament corect.
:|
 

DeletedUser1411

Guest
Stimate moderator,

Te-as ruga sa intocmesti o lista cu nominalizarile..
Sa vedem si noi cine sunt cei nominalizati pana in prezent..
Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Sefaaaa...sefa albastraaaaaa......uite ...na mostra ,de cand ne-ai exilat nu mai posteaza nimeni aici:D
Ce ne facem ..ramanem fara personalitati????
Pana si marele Sistem ,a spus ca pe Trikxilon ,tre' sa ai curaj si sa intri in hora caci e inevitabila "mascarada" si " buna dispozitie ".
 

DeletedUser

Guest
Propun:

ALEXPOLITM:
- un jucator puternic
- cu experienta
- bun strateg

PRINTESA RAZBOINICA:
- un lider de nota 10
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus