Propuneri personalitatea lunii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Dragi jucatori,

Dupa modelul extern, organizam si noi concursul: “Personalitatea Lunii pe Lumea Epsilon“
Concursul se va desfasura in 2 etape .

1. In perioada 30.01.2012 – 05.02.2012 ( ora 20:00) Calificari / Propuneri
Intrati pe forum la : http://forum.ro.grepolis.com/showth...onalitatea-lunii&p=91039&viewfull=1#post91039 - Calificari-Propuneri si propuneti personalitatea lunii IANUARIE - link util pentru colegii care încă nu au cont pe forum

Pentru fiecare propunere adaugati si un comentariu pentru a explica alegerea dumneavoastra.
Pe data de 05.02.2012 dupa ora 20:00 vom alege 5 dintre candidatii propusi . Acesti 5 candidati merg in etapa finala.

2. In perioada 06.02.2012 – 19.02.2012 Finala.
Supunem la vot cei 5 finalisti. Cine primeste cele mai multe voturi castiga concursul .

Reguli :
- Candidatii sunt jucatori pe Lumea Delta inregistrati pe aceasta lume inainte de 28.01.2012..
- Nici un candidat nu are voie sa isi faca propaganda. Cine incalca aceasta regula este descalificat.

Premiu:
Jucatorul care castiga, primeste titlu pe forum pe anul 2012, ca Jucatorul Lunii Ianuarie pe lumea EPSILON
asteptam propunerile dumneavoastră si discutii pe aceasta tema
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propun pe:

- bubulica1 - Un om care face fata in fiecare zii presiunii...Unul dintre cei mai amuzanti jucatori,dar si unul dintre cei mai seriosi.Un om foarte inteligent!
- nick89. - Nu trece zi fara sa nu faca noi victime.Tot odata,un om glumet si foarte inteligent
- veninosu - Unul dintre cei mai buni si cei mai erspectati atacatori ai acestei lumi...Tot respectul pentru el.
- mihocg - Chiar daca are scapari dese,Mihai a demonstrat de nunumarate ori cat de strateg este.
- cludia - Cea mai buna aparatoare a acestei lumi.Si cu siguranta,are cei mai multi "prieteni" din aceasta lume.O femeie care stie ce vrea de la viata...Si nu renunta pana nu reuseste sa faca ceea ce-si propune.Si o persoana foarte amuzanta!:)))
- marioferii - In fiecare zi,vad cum acest tip distruge din temelii un oras...
- POLISDOG - Printre cei mai amuzanti oameni pe carei cunosc,din aceasta lume.Si cel mai bogat!:))
- yoveron - Mereu si-a luat meseria in serios,pentru asta,tot respectul pt el.
- pamperos - Prieten de nadejdee,si posibil,unul dintre cei mai buni atacatori...Intr-un top imaginar.
- cata 69 - Se implica foarte mult in treburile aliantei...Cucereste zilnic + ca este in top 50 + cu punctele.
- alyveron - Aceasta fata a demonstrat de multe ori,ca este un adversar de temut.
- zeuxis - Unul dintre cei mai activi si seriosi jucatori ai acestei lumi.
- sist3m - In mintea mea,cel mai bun jucator...Are strategia aceea (perfecta) din nastere....:))
- florinopol - Nu putea lipsi jucatorul nr 1 din top 15.Cu 200 de orase,acest om a reusit sa sparga si un record....


Ma scuzati ca am postat inainte de 30,dar nu cred ca voi putea fi online prea mult timp saptamana aceasta.


Chiar daca momentan numai activeaza pe Epsilon,pentru mine TAy a fost un exemplu....Si el face parte din aceasta lista....Chiar daca nu este trecut....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
:)Primul curajos
Dar trebuie si argumentate propunerile:)
 

DeletedUser2541

Guest
deci ... prpunerea mea este asa...
sist3m- un jucator cum rar mai sint,

ccmanagerul-un lider cum putini stiu sa fie,prieten cu cine trebuie si dusman de temut a celor care merita nota 10

bubulica-lider de nota 100 ,amuzant ,serios atunci cind trebuie,prieten de nadejde si pe care te poti baza intotdeauna

zeuxis- un jucator de mare valoare

enterteiment- am avut onoarea sa il cunosc in calitate de dusman si acum in calitate de aliat,jucator de morala si prestanta fara cusur,felicitari

nilas72=ha un zapacit fara leac,haios si bun prieten



 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
multumesc sincer pentru aprecierile pe care mi le-ati adus...nascut in zodia leului (pt cei care se pricep la astre : ).....ma simt foarte bine citind acele randuri care ma descriu...si "din lipsa de modestie" recitindule :)....am ajuns la concluzia ca nu am investit timp degeaba pe acest server:)...cladind prietenii virtuale...care poate vreodata vor devenii reale :)...toti sunteti niste jucatori extraordinari...ce ne deosebeste este doar timpul pe care il acordam acestui joc....si lucrurile de la care ne rupem din viata cotidiana pt a sta cu fata in calculator....toti stim sa construim o birema sau o usoara...un pegas sau o manticora :)...asa ca pt mine toti sunteti pe primul loc...
 

DeletedUser7253

Guest
sist3mule ca bine ai mai zis, nu prea mai am ce sa adaug si subcriu la cele spuse de tine. Exceptia e ca zeux e fecioara :D

ps. dragilor, chiar am ramas usor blocat de la primul post vazandu-ma acolo.
Gata va salut pe toti si ma duc sa-mi mai bag niste osanale la Minunea mea de statuie, sa o impodobesc nitel ca mi-ati dat apa la moara ;)

Hihi si eu care ma gandeam sa concurez la "cel mai bulangiu din parcare"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7199

Guest
-marius19 - Este un om cu bun simt, care respecta lumea in orice punct de vedere. Ia jocul in serios si il aplaud pentru ca invata jucatorii mai nedezvoltati sa joace mai bine.
- SuFaRRR - Il felicit pentru ca este foarte activ ,, respectuos si are victime in tot deauna.
- veninosu - Il respect pentru toate victimile sale de pana acuma.Tot respectul pentru el.
- cludia - O fata care stie ce vrea. Este foarte hotarata in actiunile care le face. Si pentru o foarte buna aparatoare.Felicitari
- kaka maka - inca o persoana pentru care apreciez bunul simt , si are totusi un caracter de conducator , este hotarat in ceea ce face si il consider bun conducator.
- Si mihocg este cel mai bun atacator are cele mai multe victime si este foarte activ , si strateg.
Noroc!:)
 

DeletedUser

Guest
pentru cei care se exprima mai bine pe extern decat pe joc am sa nominalizez si eu 6 nume
- 2nice - pentru modul cum a coordonat centurionii - Dumnezeu sa l ierte
- nut cracker - de departe cel mai bun atacator al epsilonului
- nyby - organizator f bun. alaturi de catalin123 au reusit sa faca din Ghost Division alianta nr 1 cand aveau ca dusmani aprope TOATA HARTA
- entertainment - atacator, organizator, aparator, tactician si ce mai vreti
- mihocg - atacator f bun
- bogdan2002 - organizator f bun. familia brutal a murit odata cu retragerea lui.

nu o sa mentionez aici aparatori deoarece consider ca nu e greu sa te aperi cand atacatorul trimite nava pe pace sau cand ai in port 20000 de bireme de la aliati.

recitind postul moderatorului am observat ca se dorea de fapt personalitatea lunii nu lumii. nu o sa sterg postul . va ramane asa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7678

Guest
parerile vor fi intotdeauna impartite..argumente pro si contra subiective si..mai putin subiective se vor gasi intotdeauna.. E un subiect mult prea dificil ca sa pot sa-mi exprim o parere insa o lista aproximativa si intermediara din partea mea, s-ar apropia destul de mult cu cea afisata de doru
 

DeletedUser7851

Guest
Si ca sa fiu in continuuare rau :D,caci asa am promis maestrului Norbit ,ca nu voi mai posta lucruri serioase.
De ce domnule moderator odmm,sa si argumentam ?? Ne cunoastem intre noi ,nu.?..doar suntem aliati ,amici ,adversari si tot ce vreti dumneavoasra de muuuult timp pe aceasta lume.Sa nu imi spuneti ca vor vota si alte lumi aici si de aceea trebuie sa facem un mic curriculum vitae.

Pentru a se putea intocmi un clasament cit mai aproape de realitate. Nu cred ca toata lumea chiar cunoaste pe toata lumea. Sa nu uitam ca va fi aleasa personalitatea lunii ianuarie, deci cind propuneti va ginditi la activitatea din ultima perioada
PS Limitati-va la propuneri si argumente. Votul va fi mai tirziu. Fara spam (exista locuri speciale pentru "batut cimpii")
 

DeletedUser1411

Guest
Hmm..sa vedem..

Propunerile mele pentru personalitatea lunii Ianuarie sunt:

*zamolxess..jucator strategic si om de o inteligenta peste masura
*glomerula..pentru abilitatea de a face diferenta dintre joc si realitate
*cludia..pentru perseverenta de care a dat dovada
*ccmanageru..pentru ca EXISTA
*dicomes..pentru loialitatea si statornicia care-l caracterizeaza..
 

DeletedUser

Guest
Revin cu ceva foarte important...Un exemplu pentru fiecare jucator...:

Apropo Mister.Respect pentru felul cum joci,si cum gandesti!

Raspunsul sau,scurt si la obiect:

asemeni pt toti


Cine intelege cei cu asta,va intelege de ce respect acest jucator.

Nu-i voi da nume,el se stie,faptul cel mai important!


@alcsandra21


Imi pare rau ca nu te-am trecut si pe tine in acea lista...Dar...Pentru mine,vei ramane "surioara" mea.
 

DeletedUser

Guest
@odmm

Da,este una si aceasi persoana.SuFaRRR pe forum,nilas72 pe Epsilon.
 

DeletedUser

Guest
eu il votez pe chioru'...poate pica si ne lasa...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu il votez pe chioru'...poate pica si ne lasa...
asta:D
0002019D.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus