Propuneri personalitatea lunii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Dragi jucatori,

Dupa modelul extern, organizam si noi concursul: “Personalitatea Lunii pe Lumea Delta“
Concursul se va desfasura in 2 etape .

1. In perioada 30.01.2012 – 05.02.2012 ( ora 20:00) Calificari / Propuneri
Intrati pe forum la : http://forum.ro.grepolis.com/showth...onalitatea-lunii&p=91037&viewfull=1#post91037 - Calificari-Propuneri si propuneti personalitatea lunii IANUARIE - link util pentru colegii care încă nu au cont pe forum
Pentru fiecare propunere adaugati si un comentariu pentru a explica alegerea dumneavoastra.
Pe data de 05.02.2012 dupa ora 20:00 vom alege 5 dintre candidatii propusi . Acesti 5 candidati merg in etapa finala.

2. In perioada 06.02.2012 – 19.02.2012 Finala.
Supunem la vot cei 5 finalisti. Cine primeste cele mai multe voturi castiga concursul .

Reguli :
- Candidatii sunt jucatori pe Lumea Delta inregistrati pe aceasta lume inainte de 28.01.2012..
- Nici un candidat nu are voie sa isi faca propaganda. Cine incalca aceasta regula este descalificat.

Premiu:
Jucatorul care castiga, primeste titlu pe forum pe anul 2012, ca Jucatorul Lunii Ianuarie pe lumea DELTA
asteptam propunerile dumneavoastr si discutii pe aceasta tema
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7418

Guest
sunt numa k nu cred k folosesc prea multi din ei forumul asta
 

DeletedUser7418

Guest
ma propun pe mine motivu e k dak tot nu mai sunt alti trebe sa castig :)))))
 

DeletedUser7851

Guest
Foarte bine, dar cind o sa fac nominalizarile o sa imi permiti sa mai adaug ceva concurenti, nu-i asa?
 

DeletedUser7418

Guest
da se poate da sa nu afle nimeni k ma autovotez si castig :) app ce se castiga ?
 

DeletedUser

Guest
da se poate da sa nu afle nimeni k ma autovotez si castig :) app ce se castiga ?

Castigi respectul celorlalti membri care acceseaza acest forum..al celor de pe delta mai putin pt. ca ei nu prea intra aici :D
Fiecare jucator are contributia lui in cadrul unei aliante,dupa mine toti sunt egali,nu cred ca e vreunul care sa merite ceva mai mult decat ceilalti asa ca nu votez pe nimeni sau daca vreti ii votez pe toti :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7418

Guest
eeee uite pe cineva de pe delta si mai e si de-al meu sa nu spui la nimeni de concurs sa casti io :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus