Propuneri Personalitatea lunii februarie

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5870

Guest
PERSONALITATEA LUNII FEBRUARIE
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~
PROPUNERI
(Termen 25-29 februarie 2012)


***
Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:

Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Lambda (minim 2 orașe)
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere);
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie;
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur;
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente;



[SUB]PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite
într-un anumit domeniu de activitate
[/SUB]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Il propun pe Charon1ooo a fost ataca de nenumarate ori dar nu a pierdut niciun oras pe langa asta ajuta toti colegi si ii invata lucururi noi eu zic ca el e cel mai potrivit
Viva Elite!


Propunere valida - charon1ooo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am avut ocazia sa joc si cu charon1ooo si cu Alexandru al 3-lea.
Amandoi sunt oameni de onoare,cuvant si caracter.
De apreciat experienta lui Alexandru si maestria lu charon.


il voi vota pe Alexandru al 3-lea


Propunere valida - Alexandru al 3-lea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8260

Guest
il votez pe internet01. Pe langa faptul ca este un jucator foarte bun, cunoaste notiunile de respect, bun-simt si diplomatie in joc, este un coleg deosebit, care isi poate trimite si ultimele unitati pentru sprijinirea celorlalti si sustinerea aliantei. Fara doar si poate este unic ca jucator, minunat ca persoana. Respect pentru un jucator complet!


Propunere valida - internet01
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pe parcursul jocului am intalnit multi jucatori foarte respectati pt ca au facut ceva in jocul aceste.. Unul dintre ei este internet01. este cel mai potrivit ..


Propunere valida - internet01
 
Ultima editare de un moderator:

slash26ro

Membru
gratian ciocanel
corespunde perfect cu modul in care se voteaza


Propunere valida - GRATIAN CIOCANEL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propun pe GRATIAN CIOCANEL..un prieten devotat , si un om cu o impresionanta viziune asupra jocului!


Propunere valida - GRATIAN CIOCANEL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3964

Guest
Propun pe faimosul gratian ciocanel.
este un tactician de o calitate mai rar intalnita,un strateg desavarsit,el este farmecul jocului care ne uimeste cu atacurile lui coordonate atat de bine....ar mai fi multe de spus despre eroul ciocanel,dar va las sa-i descoperiti singuri calitatile :)
merita titlul de Personalitatea Lunii februarie



Propunere valida - GRATIAN CIOCANEL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Gratian Ciocanel este propunerea mea...mare tarie de caracter,o persoana disponibila,pe care ne putem baza la nevoie...cred ca fiecare din noi avem cate ceva de invatat de la un jucator cu un asa mare bagaj de cunostinte in privinta jocului...


Propunere valida - GRATIAN CIOCANEL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7992

Guest
Propunerea mea este Gratian Ciocanel .Un strateg foarte bun,prieten de incredere si un excelent cunoscator al jocului


Propunere valida - GRATIAN CIOCANEL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Îl propun pe PREOTUL ALB!
Un conducător de excepție și un coleg pe care te poți baza.


Propunere valida - PREOTUL ALB
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
Pe cand altii nu pot si nu stiu altceva decat sa faca "mistouri" eu am sa propun jucatorul pe care l-au propus si colegii mei de alianta!
internet01 de cand il cunosc, stiu ca este atat un coleg pe care te poti baza la nevoie, bun jucator insa, iesind si din sfera jocului, este un om exceptional.



Propunere valida - internet01
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
internet01 , alias netu , alias studentu' e si propunerea mea.


Propunere invalida
Esti jucator activ pe lumea Lambda?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5870

Guest
Propunerile voastre pana in momentul de fata sunt :

charon1ooo
Alexandru al 3-lea
internet01
GRATIAN CIOCANEL
PREOTUL ALB
 

slash26ro

Membru
internet01 , alias netu , alias studentu' e si propunerea mea.


Propunere invalida
Esti jucator activ pe lumea Lambda?
e activ, ramyra, dar cu alt user...itonique, a fost si cu orientalis dar a ales sa plece, mai juaca si cu popinel...si mai juca si cu duron...etc
o adevarata enciclopedie de conturi :)
 

DeletedUser5815

Guest
pfff... iar a aparut, in al catelea exemplar? :D
oare cati frati gemeni mai scoate din maneca?!
 

DeletedUser

Guest
l votez pe internet01. Pe langa faptul ca este un jucator foarte bun, cunoaste notiunile de respect, bun-simt si diplomatie in joc, este un coleg deosebit, care isi poate trimite si ultimele unitati pentru sprijinirea celorlalti. Respect pentru acest jucator


Propunere valida - internet01
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5208

Guest
l votez pe internet01. Pe langa faptul ca este un jucator foarte bun, cunoaste notiunile de respect, bun-simt si diplomatie in joc, este un coleg deosebit, care isi poate trimite si ultimele unitati pentru sprijinirea celorlalti. Respect pentru acest jucator

Eu il propun pe internet01 .

( Propunerea mea va fi invalida pentru ca nu am doua sate inca ).

Dar ma simt flatat..sunt luat drept altcineva? eu sunt Tonica..si doar unul e Tonica ..eu!


Propunere invalida
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6931

Guest
PROPUNEREA MEA ESTE TOT charon1ooo,este int-adevar un maestru si un om de caracter,stie sa joace si i-si respecta atat aliatii cat si adversarii,daca cere ajutor stie sa o ceara fara sa foloseasca un ton imperativ ,tratandu-ne pe toti in mod egal..



Propunere valida - charon1ooo
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus