Propuneri Personalitatea lunii februarie

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5870

Guest
PERSONALITATEA LUNII FEBRUARIE
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~
PROPUNERI
(Termen 25-29 februarie 2012)


***
Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:

Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Alpha (deţin min.2 orașe);
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere);
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie;
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur;
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente;



[SUB]PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite
într-un anumit domeniu de activitate
[/SUB]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
propun pe bundy0707- Intemeietor in House Of Gods
Un jucator integru,devotat jocului si colegilor. Un om cu un suflet de aur, care a cautat tot timpul sa ajute si sa se implice in absolut tot ce inseamna grepolis dar si real-life.
Respect kissule


Propunere valida - bundy0707
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca ar fi sa propun pe cineva cu siguranta ar fi kissu (bundy0707). De cand a revenit pe joc lucrurile au inceput sa se miste in o directie mult mai buna fata de ce eram eu invatat.
A invatat multi jucatori cum sa atace, cum sa se sprijine sa fereasca atacuri si sa sparga colonizari. A FOST SI ESTE TATAL HOG
Pacat ca multi nu stiu sa-l aprecieze la adevarata sa valoare. eu personal il cunosc de putin timp, insa in acest interval scurt am putut sa-l citesc si sa aflu ce om este.Are cuvinte de lauda din partea multor jucatori. Nu doar din HOG dar si din Lost Legion,vechiul DIE si Hope
Din partea mea ai tot respectul kissule.


Propunere valida - bundy0707
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
HOG nu aveti somn? :)
Am avut placerea sa discut de cateva ori cu bundy0707.Si asta deoarece am aflat foarte multe lucruri despre el.Poate ca nu este el jucatorul de pe primul loc dar asta mai putin conteaza.
Pot sa va spun ca este cea mai altruista persoana care am avut placerea sa o cunosc.
Am cerut sprijin pe forumul comun acum ceva timp iar el mi-a trimis sprijin masiv de pe marea 66 cu toate ca eu activez in 35.
Cand i-am spus ca nu are rost sa trimita deoarece poate sa ramana descoperit, mi-a spus ca pentru el ajutorarea si promptitudinea sunt primordiale. iar daca el nu da un exemplu atunci nu are ce cauta in conducerea unei aliante. PT asta ai respectul si votul meu.
Salutari din Vechiul DIE. camarade:D


Propunere valida - bundy0707
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
radudragos-intemeietor in fosta Frendly People,conducator in Vechiul Die.
fara el nu as fi continuat pe lumea alfa :)


Propunere valida - radudragos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6976

Guest
eu nu sunt de acord cu bundy0707 .....ati zis clar...il cunoasteti de putin timp.

hog nu ar fi fost posibil daca nu si ar fi dat viza acordul.......deci nu bundy / kiss e tatal hog si cu siguranta nu personalitatea lunii.

din punctul meu de vedere faptele ar trebui sa vorbeasca singure ...........si ca urmare il propun pe luciu gabriel
faptele lui / actiunile lui/ distinctiile primite vorbesc de la sine.


ps. sunt atatia colegi care trimit sprijin nu numai bundy. de altruism au dat dovada si sosigma, roibu, adfly, allessandra si multi altii care au trimis sprijin si au ajutat cu toate ca erau la distante foarte mari.


Propunere valida - luciu gabriel
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser598

Guest
Complicat sa faci o alegere cand sunt mai multi oameni care merita apreciati la inalta valoare... Unii judeca pe sprjine, vraji si medaliile ce le au altii pe joc,eu insa voi judeca pe masura vietii reale (si nu ascund faptul ca si pe joc am avut o colaborare destul de buna in decurs de 2 ani) deci,stiu persoana foarte bine si zic ca ar merita sa fie personalitatea lunii februarie.

Nume jucator: CSS Targoviste


Propunere valida - CSS Targoviste
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu nu sunt de acord cu bundy0707 .....ati zis clar...il cunoasteti de putin timp.

hog nu ar fi fost posibil daca nu si ar fi dat viza acordul.......deci nu bundy / kiss e tatal hog si cu siguranta nu personalitatea lunii.

din punctul meu de vedere faptele ar trebui sa vorbeasca singure ...........si ca urmare il propun pe luciu gabriel
faptele lui / actiunile lui/ distinctiile primite vorbesc de la sine.


ps. sunt atatia colegi care trimit sprijin nu numai bundy. de altruism au dat dovada si sosigma, roibu, adfly, allessandra si multi altii care au trimis sprijin si au ajutat cu toate ca erau la distante foarte mari.
Nu stiu ce ai tu cu el, insa eu am spus clar despre omul din spatele contului.iar acel om este kissu.nu conteaza ca nu mai activeaza cu adevaratul cont.Daca nu avea acele probleme grave in real life iti spun eu ca altfel stateau lucrurile.
Iar aici trebuie sa propui pe cineva,nu sa discreditezi.



Spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2572

Guest
e complicat sa nominalizezi un singur jucator...suntem multi care ne-am dedicat acestui joc...avem ani in fata calculatorului,nopti nedormite,etc,etc.....eu personal merg pe mana lui kissu,un adevarat caracter...


Propunere valida - bundy0707
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
e complicat sa nominalizezi un singur jucator...suntem multi care ne-am dedicat acestui joc...avem ani in fata calculatorului,nopti nedormite,etc,etc.....eu personal merg pe mana lui kissu,un adevarat caracter...

Ms din suflet hermano. Inseamna mult pt mine sa stiu ca sunt apreciat si cum nu ma pot vota si chiar daca puteam nu o faceam, eu merg pe mana lui viza. un real player si un prieten desavarsit. Cel mai talentat pufos de pe grepolis.ro


Propunere valida - viza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vad ca toti ziceti de bundy asa ca nu mai am loc eu:d,atunci as dorii sa il aleg pe viza,un jucator bun ,un conducator adevarat care a luptat pentru hog si lupta in contiunuare.Respect pentru bundy(kissu) si viza


Propunere invalida
Virus112 esti jucator activ pe lumea Alpha?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ca sa nu se interpreteze, nu am sa propun pe nimeni din grupul nostru de aliante.

Datorita calitatilor sale de OM eu il propun pe VIZA.

STIMA!


Propunere valida - viza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8727

Guest
PERSONALITATEA LUNII FEBRUARIE
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~
edy4vali
edy.jpg


***

- Jucator experimentat
- actiuni si conducere echilibrata si dreapta
- jucator care intelege ca actiunile si modul cum te manifesti in joc sunt cele care iti dezvaluie adevaratul cacter al tau ca persoana


Propunere valida - edy4vali
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Il propun pentru titlul de "personalitate a lunii februarie" pe bogdanlm. Bogdanlm este un jucator dedicat si acest lucru conteaza foarte mult. Nu stiu daca el isi mai aminteste dar a inceput de jos, de foarte de jos:). Intai a infiintat o alianta mica. A adus langa el jucator dupa jucator. A avut tact si rabdare. Dupa aceea a trecut de la juniori la seniori, a intrat intr-o alianta mult mai bine organizata si cu experienta mult mai mare. S-a luptat pana a reusit sa isi aduca toti colegii in noua alianta. In noua familie s-a remarcat imediat si a devenit rapid unul dintre lideri. A avut perseverenta, daruire si viziune pentru a construi, pas cu pas, nu numai o mare alianta de jucatori ci si o mare comunitate de oameni. Cred ca cea mai mare calitate a sa poate fi definita foarte simplu: prietenie.


Propunere valida - bogdanlm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3124

Guest
MACEDONIA este una din putinele aliante cu adevat puternice, de pe lumea Alpha...si nu ma refer la punctele de batalie, la faptul ca a primit diploma de castigatoarea lumii...ci la faptul ca este formata din oameni extraordinari. Este foarte greu sa numesti pe cineva "personalitatea lunii" din moment ce nu existi fara prieteni/colegi/camarazi.

Daca ma orientez dupa actiunile intreprinse in ultimele 2-3 luni, ii propun pe danix.1, bebex33 , drach, luptraetul...
Daca ma orientez dupa deciziile luate in ultimele 2-3 luni, ii propun pe onutza8 , DIONOS, sky79ct....
Daca trebuie sa spun un singur nume, acesta va fi MACEDONIA


Propunere invalida
Fiecare jucator poate face o singura propunere, pentru ca aceasta sa fie valida.
Te rog sa te hotarasti la un singur jucator, daca doresti ca propunere ta sa fie luata in considerare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6976

Guest
Nu stiu ce ai tu cu el, insa eu am spus clar despre omul din spatele contului.iar acel om este kissu.nu conteaza ca nu mai activeaza cu adevaratul cont.Daca nu avea acele probleme grave in real life iti spun eu ca altfel stateau lucrurile.
Iar aici trebuie sa propui pe cineva,nu sa discreditezi.



da eu nu am discreditat....am zis doar ca HOG nu ar fi existat fara acordul lui VIZA .....si am propus....ce am zis rau de kiss..in afara ca dupa parerea mea nu merita.....poate o fi meritat in trecut....poate o sa merite in viitor ...dar acum nu :))))

relax man......sunt de parere ca in fiecare luna sa fie premiati toti intemeietorii aliantelor mari de pe alpha....pt a nu mai exista discutii :)))))))

Spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7315

Guest
Propunerea mea este pentru push2 activistul MACEDONIEI,care este cel mai tare sef,cel mai bun prieten
si cel mai activ jucator.
Fara el si fara colaboratorii lui cei mai apropiati ,pe care nu o sa-i enumar nu am fi castigatorii lumii Alpha.
Este omul pe care il gasesti la orice ora ,gata sa dea dispozitii sau sa ajute la nevoie.
Multi dintre jucatorii acestei lumi ar trebui sa fie invidiosi pe caracterul acestui om.

Propunere valida - push2
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser245

Guest
Azi am citit toata ziua dezbaterea pe marginea propunerilor !!! - Sincer ma amuza faptul ca ramyra a reusit sa va readuca pe forumul extern - chiar si numai pentru a va lupta verbal intre voi - mare realizare ! Bravos ramyra !
----
Eu i-as propune pe toti, dar azi nu voi propune pe nimeni si voi vota cu cine cred eu ca este mai bun din cei propusi deja.
----
Multumesc pt titlul de ianuarie celor ce au votat. Dar ramyra25tm, eu imi vreau vechiul titlu inapoi dupa ce se voteaza luna februarie... Sper sa nu uiti sa mi-l redai: WatchMan(tot pe fond albastru ca acum)
 

DeletedUser

Guest
da eu nu am discreditat....am zis doar ca HOG nu ar fi existat fara acordul lui VIZA .....si am propus....ce am zis rau de kiss..in afara ca dupa parerea mea nu merita.....poate o fi meritat in trecut....poate o sa merite in viitor ...dar acum nu :))))

relax man......sunt de parere ca in fiecare luna sa fie premiati toti intemeietorii aliantelor mari de pe alpha....pt a nu mai exista discutii :)))))))

imi pare parerea cel putin hazardata...de unde stii tu ca nu merita acum kiss?!
nu esti cu el in alianta sa stii ce face, cat e de implicat, activ, s.a.m.d
merituos la tine e doar cel care iti trimite tie sprijin sau te ajuta...

si ideea era sa iti exprimi optiunea si daca vrei sa argumentezi...nu sa comentezi parerile altora...ca daca s-ar apuca si altii sa-si dea cu parerea poate iti da cu virgula...si iar iesim sifonate


Spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Colegilor, nu va mai certati! :) Nu ajungem nicaieri asa...

Spam
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus