Propuneri pentru Interviul Saptamanii

  • Autor subiect AncaBoghian
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Aici vor fi postate propunerile pentru persoana pe care doriti sa fie intervievata saptamana aceasta.

Regulile sunt simple : fara auto-propuneri si fara spam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4825

Guest
hai sa incercam desi, cu toata aprecierea pentru incercarea voastra, nu cred ca acest forum extern poate fi (re)activat . si spun asta in principal fiindca, din "milenara" mea experienta de pe triburi si grepolis, stiu externe moarte acum desi candva erau cu adevarat active. cel de aici nu a fost niciodata activ. dar nu vreau sa va descurajez...

eu as zice teodordinica. nu am avut onoarea de a comunica personal cu el dar din alte discutii mai mult sau mai putin "legitim" ajunse si sub ochii mei si din denumirile oraselor lui chiar cred ca e o presoana care ar avea cu adevarat ceva de spus.

cu respect si scuze pentru (sper) excesul de pesimism...
 

DeletedUser

Guest
:))
avem o propunere!!!!! si nu se ia in considerare...cred
 

DeletedUser

Guest
:))
avem o propunere!!!!! si nu se ia in considerare...cred

Ba se ia in considerare, imi cer scuze pentru ca nu am raspuns, dar abia am reusit sa dau de jucatorul propus de voi. Maine seara promit in mod solemn ca interviul va fi postat.

Imi pare rau ca nu ma pot tine de promisiune astazi :( Dar fac tot posibilul sa iau si sa postez interviul cat mai curand.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da, e adevarat si imi pare rau pentru intarziere, dar nu tine doar de mine asta :(
 

DeletedUser

Guest
Am incercat, crede-ma... Dar nu pot sa insist la nesfarsit, daca nu au timp sau nu vor, nu ii pot obliga, imi pare rau.
 

DeletedUser

Guest
sa fac totusi si putin de spam...ce inseamna taxiarchos???

- - - Updated - - -

adica se traduce "brigadier" sau ceva de genul....dar care este sensul?
 

DeletedUser5359

Guest
BUNA ZIUA,
Si eu imi doresc un interviu cu cornelia30.
camaradul alaturi de care am invatat grepolis,
persoana pe care ma puteam baza intotdeauna si neconditionat.
cea alaturi de care am pus bazele unei aliante cu renume (-= K.G.B =- ) pe lumea eta.



(cornelia nu acceptam refuz)
 
Sus